Προς το περιεχόμενο

X-Men Origins: Wolverine!


porco_rosso21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 100
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Θα παω να το δω αύριο και πιστεύω οτι θα αξιζει...

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 19:34 ----------

 

Εχει ακούσει κανεις αν θα συνεχίσουν και με τις ιστορίες του υπολοίπων X?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ειδα σημερα. μια χαρα εργο, αν και μου φανηκε μικρο. οσοι το ειδατε σε workprints απλα δεν πρεπει να μιλατε για κατι που δεν ειδατε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι φύγατε πριν τελειώσουν οι τίτλοι τέλους, δείτε την leaked version, μην παραπονιέται και το πρωτοεμφανιζόμενο γκομενέτο πως δεν την είδαμε στην τελευταία σκηνή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχασες τίποτα. Είναι ο δικός μας σε ένα μπαρ και πίνει, τον ρωτάει το ξενάκι η μπαργούμαν -Αμερικάνος; Απαντά: -Όχι, Καναδός, -Πίνεις για να ξεχάσεις; -Όχι, πίνω για να θυμάμαι!

Αυτά τα φοβερά ειπώθηκαν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ μόλις γύρισα από το σινεμά. Η ταινία είναι πολύ καλή για το είδος της. Δεν ξέρω τι περίμεναν να δουν μερικοί, Ταρκόφσκι κι έτσι? Μάρβελ είναι!

offtopic: ξενέρωσα τρελά στο Village Cosmos που στη σκηνή που πέφτει το ελικόπτερο, έγινε...διάλειμμα! Είχα να δω διάλειμα από θερινό σινεμα στο γυμνάσιο, και τότε το έκαναν μπας και δουλέψει λίγο παραπάνω το κυλικείο. Μα είναι τελείως &^%$&$*# στο Village????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δεν έχασες τίποτα. Είναι ο δικός μας σε ένα μπαρ και πίνει, τον ρωτάει το ξενάκι η μπαργούμαν -Αμερικάνος; Απαντά: -Όχι, Καναδός, -Πίνεις για να ξεχάσεις; -Όχι, πίνω για να θυμάμαι!

Αυτά τα φοβερά ειπώθηκαν!

 

Η όλη φάση είναι πως η τύπισα είναι (και μιλάει) Γιαπωνέζα, το οποίο έχει σχέση με τα comics που είχε πάει στην Ιαπωνία ένα διάστημα ο Wolvie.

Βέβαια άλλα πράγματα ξέρουμε πόση σχέση είχαν με τα comics. :P

 

Την είδα κι εγώ λοιπόν και είχε φάση.

Αλλά είναι ο Wolverine του cartoon σε βία. :P

Ευτυχώς που στο παιχνίδι το chopping δίνει και παίρνει. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Η όλη φάση είναι πως η τύπισα είναι (και μιλάει) Γιαπωνέζα, το οποίο έχει σχέση με τα comics που είχε πάει στην Ιαπωνία ένα διάστημα ο Wolvie.

 

μου θύμισες κάτι comics Χ-Men που διάβαζα προπέρσυ :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω σας ζηλευω...δεν τη ειδα ακομα και ειναι απο τις αγαπημενες μου!!!

Τελικα θα ξεκινησουν να δειχνουν τις ιστοριες απο τους X-Men εναν-εναν καθε φορα...???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...