Προς το περιεχόμενο

X-Men Origins: Wolverine!


porco_rosso21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραία ταινιούλα δεν μπορώ να πώ...

Καλοφτιαγμένη για το είδος της. Απο τις λίγες που δεν με πήρε ο ύπνος...

8/10 χαλάρα... Απο τις λίγες ταινίες που είδα ευχάριστα τελευταία :)

 

1)Λέγεται πως ο Deadpool ΔΕΝ είναι ο wade και οτι υπάρχει alternate ending όπου ο wade βλέπει το κομμένο κεφάλι του deadpool και αναρωτιέται "ποιός διάβολος είναι αυτός;" Επίσης όπως έχει ειπωθεί παραπάνω αυτό θυμίζει πολύ περισσότερο baraka...

2)Κάτι που μου την δίνει απο το 2 ακόμα... Ο γιός του walker είναι dead μιας και τον έχει σκοτώσει ο ίδιος, όπως έχει σκοτώσει και τη γυναίκα του.. Είναι το παιδάκι βασικά που εμφανίζεται παγωμένο κάποια στιγμή με πράσινα μάτια. Γιατί το γαμούν τόσο πολύ;;; Πώς σκατ@ βάζουν την ιστορία κάτι που απο καταβολής x-men δεν υφίσταται :-(

στο 2, μηπως να εβλεπες παλι το xmen 2?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 100
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
  • Moderators

 

Λέγεται πως ο Deadpool ΔΕΝ είναι ο wade και οτι υπάρχει alternate ending όπου ο wade βλέπει το κομμένο κεφάλι του deadpool και αναρωτιέται "ποιός διάβολος είναι αυτός;"

 

 

Το ένα είναι που ο Wolverine πίνει σε ένα μπαρ για να θυμηθεί (ναι :P), στο άλλο το χέρι του Deadpool (της ταινίας), πιάνει το κομμένο κεφάλι το οποίο μας κοιτάει και κάνει "ssssh!". Ή έτσι έχω διαβάσει παντού. Πουθενά δεν εμφανίζεται ο comic-style Deadpool, αν και θα κόλλαγε. :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο 2, μηπως να εβλεπες παλι το xmen 2?

 

Λέω αυτό:

Στην ταινία στο 2 υπάρχει ο γιός του.. κάνω τόσο λάθος; Κομιξικά όμως αυτό δεν στέκει μιας και ο walker τον έχει σκοτώσει στη γέννα.. Καλά ένα μυαλό είναι αυτό βέβαια.. έχει και ζέστη.. αλλα νομίζω έτσι ήταν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Στο τέλος που έρχεται ο Professor X και μαζεύει τα πιτσιρίκια, μου δόθηκε η εντύπωση ότι η επόμενη ταινία Origins θα είναι για αυτόν, αλλά τελικά στο imdb διάβασα ότι ετοιμάζουν το Origins για τον Magnetto. Δεν μπορούσαν να έχουν στο τέλος κάτι με τον Magnetto; Τέλοσπάντων.

 

 

 

 

not yet :P

 

but there is no green light for the project at the moment

http://www.imdb.com/title/tt0499519/

βεβαια τα 260 εκατομμύρια που έχει μαζέψει (θα φτάσει σίγουρα τα 300+) είναι ικανά να πείσουν τους παραγωγους :P

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μόλις την είδα και γω.. Μ'αρεσε αρκετά, άν και στις λεπτομέριες δεν τα πολυ βρήκαμε...

Επίσης ήταν πολύ σύντομη ταινία, και ήθελα περισσότερο Gambit...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...