Προς το περιεχόμενο

2PLAY και λογαριασμος ΟΤΕ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΡΕ παιδια να ρωτησω κατι,αν και καπου το ειχα διαβασει εδω μεσα αλλα δε το βρισκω...

Λοιπον ειμαι στη forthnet 2PLAYαπο το Σεπτεμβριο...οκ?

εκανα τοτε και τη σχετικη χρηματικη εκκαθαριση με τον οτε,επεστρεψα και το κ@λομοντεμ (ISDN)τους ωραια?

σημερα ομως μου ηρθε λογαριασμος του ΟΤΕ 16ε που λεει για παροχη adsl απο 1-12-07 εως 31-01-08....

και το καλυτερο ειναι οτι λογαριαζουν να μου στειλουν κι αλλο λογαριασμο ΟΤΕ,μιας και πανω στο χαρτι γραφει '''' 7-5-08 επομενος λογαριασμος''

δηλ το Μαιο σκοπευουν να ξαναστειλουν....

ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Θέμα είναι τι κάνεις σε αυτή την περίπτωση; Πληρώνεις το λογαριασμό;

Αν δεν το πληρώσεις τι γίνεται;

Αν πρέπει να το πληρώσεις, γιατί; Αφού πλέον τον χαλκό σου τον έχει ο "Πάροχος".

Υπάρχουν άραγε απαντήσεις σε αυτά τα ερωτήματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑΙ ρε παιδια....και να πεις οτι δεν πληρωσαμε ....ΟΤΙ ζητησαν το πηρανε....τι τα εχουν τα λεφτα ....αντε μη τους παρει και τους σηκωσει....θα παω στον ΟΤΕ της Ερμου και θα τους τα χωσω κανονικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους πληρωνεις ολους τους λογαριασμους κανονικα και με το νομο ειναι εκκαθαριστικοι θα ελεγα.Και ο τελευταιος μπορει ναναι και 0,30 λεπτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον ειμαι στη forthnet 2PLAYαπο το Σεπτεμβριο...οκ?

του ΟΤΕ 16ε που λεει για παροχη adsl απο 1-12-07 εως 31-01-08....

 

2play πανω στο ιδιόκτητο εισαι σιγουρα; ή σε αφησαν σε γραμμη ΟΤΕ;

αφου δεν ειχες, γραμμη τους 1/12 - 31-1, πως ζητάνε πάγιο?

εκτος αυτου, τα πάγια τα προπληρώνουμε. και ΟΤΕ να εχεις σημερα επρεπε να σε χρεωνουν τα παγια για τους μηνες 3ο + 4ο

περιεργο.

 

εγω συνδεθηκα 2play, 15-7

πηρα λογ.ΟΤΕ 20-7 (ηταν τυπωμενος νωριτερα, πριν συνδεθω 4νετ) ειχε χρεωση τα παγια για μηνες 8+9ο, 70 ε, και τα τηλεφωνηματα 15 ε.

δεν τον πληρωσα.

 

20-9 ... ξαναστελνουν απο ΟΤΕ, μετα απο 2μηνο. ειχε πίστωση τα 70, και να πληρωσω μονο τα 15ε . εκκαθαριστικός.

 

20-11 .. πηρα και τον τελευταιο. 0,50 ε τόκοι επειδη άργησα να πληρώσω τον προηγούμενο.

αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...