Προς το περιεχόμενο

Χιονοπτωση 16-2-2008 εως 18-2-2008 σφοδρη δωστε αναφορες !!!


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γκχμ...γκχμ... Καλησπέρα σας κυρίες και κύριοι ! Σφοδρή χιονόπτωση με θυελώδεις ανέμους παρατηρείται αυτήν τη στιγμή στην ευρύτερη περιοχή των βορείων προαστίων. Λεπτό στρώμα χιονιού έχει καλύψει τους δρόμους ενώ, παραμένει κλειστός ο δρόμος προς Πεντέλη. Να σας ενημερώσουμε επίσης ότι χιονίζει από τις 4 το μεσημέρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 216
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Έλα Αλκιβιάδη με ακούς; Κι εδώ πολύ χιόνι...

Αλλά και η τηλεόραση μεγάλη τρομοκρατία φίλε μου, μπουουου χιονίζει στον κόσμο, όποιος το σκάσει θα τον φάνε οι λύκοι, αλλά άμα το κάνει ας πάρει και αλυσίδες μιας και δεν υπάρχουν μόνο ένας ή δύο αυτοί που θα ήταν πρόθυμοι να το κάνουν. Με τόσα έκτακτα δελτία ειδήσεων πρέπει να βρούνε και ένα τρόπο να προωθήσουν την σοβαρή ιδέα να υπάρχει φαρμακείο και πυροσβεστήρας σε όλα τα αυτοκίνητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστή εντύπωση είχες. Απλώς το τελευταίο 10ήμερο είμαι Κομοτηνή.

 

Χαίρομαι που αποφάσισες να αυτομολήσεις διάολε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας,

Νέα Ιωνία χιονίζει από τις 22:00 περίπου και τώρα πηγαίνει να το στρώσει. Η θερμοκρασία έξω είναι 0,5C τώρα που το βλέπω. Ανά τακτά χρονικά διαστήματα φυσάει κιόλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

update απο περιστερι..τα αυτοκινητα εχουν καλυφθει απο χιονι...οι δρομοι ειναι απλα βρεγμενοι..αν συνεχισει ετσι αυριο θα ειναι ολα ασπρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω κατι?ισως κ λιγο ασχετο,αλλα ξερει κανεις αν παιζει να γινει τπτ με σχολες κτλ λογω χιονια απο δευτερα?θυμαμε πριν κανα δυο χρονια,πως ειχαν κλεισει για 1-2 μερες..κ τωρα λογω εξεταστικης δλδ,εχω απορεια,να δουμε τι θα γινει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπα λες? ναι προπερσυ την ειχαμε σκαπουλαρει και εδινα μαθημα εκεινες τις μερες..δεν αποκλειεται

νΑΙ,Κ δινω κ ενα παλουκο,κ εχω γ@μηθει στο ξενυχτι,κ ελπιζω να παιξει κανα τετοιο σεναριο,γτ με κοβω για υπερκοπωση σε λιγο:-)

οποιος ξερει κατι,ας το ποσταρει επειγοντωωωωωςς!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Καλλιτεχνούπολη Ραφήνας χιονίζει εδώ και λίγες ώρες και έχουν αρχίσει όλα να ασπρίζουν!Αντε! Λέτε να γίνει τίποτα τέτοιο με τις σχολές??Όχι τίποτα άλλο , πρέπει να κατέβω Χανιά την Τρίτη αλλιώς..(Για το νέο ξάμηνο)Χαχα εμείς τελειώσαμε εξεταστική!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...