Προς το περιεχόμενο

Τρομακτικές ιστορίες


aLek0s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 401
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 μήνες μετά...

Μιας και σιγά σιγά φτάνει το καλοκαίρι,έλεγα να πούμε μερικές τρομακτικές ιστορίες όπως κάνουν πολλοί από μας με την παρέα τους τα καλοκαίρια για να είμαστε έτοιμοι.Δεν μπορεί...όλοι θα έχουν ακούσει κάποια ιστορία που τους ανατρίχιασε λίγο.(Αν έχει ξαναμπεί τέτοιο θέμα,ας το σβήσουν οι admins)

Ξεκινάω εγώ....

 

(Παλιό αλλά καλό)

Ήταν μια φορά ενας νεαρός ο οποίος είχε πάει σε ένα μπάρ.Αφού πέρασαν μερικά λεπτά...συνάντησε μια όμορφη κοπέλα.Του άρεσε τόσο πολύ που χωρίς να χάσει ευκερία πήγε να της μιλήσει.Μίλησαν,γνωρήστικαν,διασκέδασαν και αφού πέρασε η ώρα...η κοπέλα είπε πως είναι αργά και πρέπει να πάει σπίτι.Το αγόρι προσφέρθηκε να την συνοδέψει και αυτή δέχτηκε.Έβρεχε όμως εκείνη τη νύχτα έτσι το αγόρι έβγαλε το μπουφάν του και της το έδωσε.Αφού φτάσανε στο σπίτι της,δώσαν ραντεβού για αύριο.Και αφού συμφώνησαν για την ώρα,αποχαιρετήθηκαν.Το πρωί το αγόρι πήγε στο σπίτι της κοπέλας όπως είχαν συμφωνήσει.Αφου χτύπησε την πόρτα του άνειξε μια γριούλα ρωτώντας τον τι θέλει.Αυτός ζήτησε την κοπέλα.Ξαφνικά...απλώθηκε μια σιωπή.Κοιτιόντουσαν για μερικά δευτερόλεπτα δίχως να πει κανένας τίποτα.Τη σιωπή τη διέκοψαν κάποια δάκρια της γριάς η οποία εξήγησε στον νεαρό πως το κορίτσι που ζητάει είχε πεθάνει εδώ και 7 χρόνια!!!Ο νεαρός εξήγησε στην γριά για την χθεσινή νύχτα αλλά η γριά του είπε πως αν δεν την πίστευε...να πήγαινε να δει τον τάφο όπου ήταν θαμμένη.Αφού η γριά του εξήγησε που κοντά ήταν ο τάφος,το αγόρι απορημένο αποφάσισε να πάει να δει.Όταν έφτασε,βρήκε πράγματι τον τάφο της κοπέλας και πάνω από τον τάφο....ήταν το μπουφάν του αγοριού που είχε δώσει στο κορίτσι την μέρα που έβρεχε!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω να πω ενα αλλο

ηταν δυο σε ενα μπαρ μετα απο λιγο τι εγινε??

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

δυο και τεταρτο :lol:

 

φιλε...εγραψες!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

γεια σας !

θέλω να πω μια ιστορία που μου ειπε ο θειος μου.Η ιστορια ειναι αληθινη και συνεβη στον προπαππο μου.δεν ειναι πολυ τρομακτικη αλλα ειναι αληθινη.

Ο προπαππος μου οταν ηταν μικρος εβοσκε προβατα.Μια νυχτα ,πιγε ν τ βοσκισει στ βουνο

κ καθως το κοπαδι ηταν ηρεμο,κατι αρχισε να αγριεβι τ προβατα.Κοιταει ο προπαππος μου

και τι να δει?Ενας τραγος π δεν ιταν δικος.δεν πιραζει σκεφτεται ασ τον κρατισω.Ομως ο τραγος σινεχιζε να αγριεβει τ κοπαδι κ του λεει ο προπαππος μου"που να σε φαει ο λικος.Αυτο για εκεινη την ηταν σαν να λες"αΪ στο διαολο".Τοτε ακουει ο προπαππος μου "εσενα να σε φαει ο λυκος"!:shock:

πιστευω πως καταλαβατε ποιος ηταν ο ανυσηχος τραγος.Αν θελετε πιστεψτε το!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...