Προς το περιεχόμενο

Τρομακτικές ιστορίες


aLek0s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
γεια σας !

θέλω να πω μια ιστορία που μου ειπε ο θειος μου.Η ιστορια ειναι αληθινη και συνεβη στον προπαππο μου.δεν ειναι πολυ τρομακτικη αλλα ειναι αληθινη.

Ο προπαππος μου οταν ηταν μικρος εβοσκε προβατα.Μια νυχτα ,πιγε ν τ βοσκισει στ βουνο

κ καθως το κοπαδι ηταν ηρεμο,κατι αρχισε να αγριεβι τ προβατα.Κοιταει ο προπαππος μου

και τι να δει?Ενας τραγος π δεν ιταν δικος.δεν πιραζει σκεφτεται ασ τον κρατισω.Ομως ο τραγος σινεχιζε να αγριεβει τ κοπαδι κ του λεει ο προπαππος μου"που να σε φαει ο λικος.Αυτο για εκεινη την ηταν σαν να λες"αΪ στο διαολο".Τοτε ακουει ο προπαππος μου "εσενα να σε φαει ο λυκος"!:shock:

πιστευω πως καταλαβατε ποιος ηταν ο ανυσηχος τραγος.Αν θελετε πιστεψτε το!!!

 

Βασικά εκεί στα απέραντα ...βοσκοτόπια με τις πολλές ...πρασινάδες, μετά από υπερβολική "κατανάλωση" μπορεί να ακούσεις ακόμη και τα πρόβατα να σου μιλάνε!

 

B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Αυτό εκδικάστηκε πριν 2 χρόνια και το όνομά μου είναι καθαρό, παρακαλώ ανακαλέσατε.

 

Είπα και γω: "Έπεσε τόσο χαμηλά πια???"

 

B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά εκεί στα απέραντα ...βοσκοτόπια με τις πολλές ...πρασινάδες, μετά από υπερβολική "κατανάλωση" μπορεί να ακούσεις ακόμη και τα πρόβατα να σου μιλάνε!

 

B)

 

:lol:

______

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια καλη ιστοριουλα ειχε ενα απογευμα στη Δρουζα πριν κανα διμηνο (νομιζω).

Ενα ζευγαρακι που λετε (Πορτογαλικα μιλουσανε και αυτο τους κανει ειτε Ιβηρες ειτε Βραζιλιανους) κανουν τσαρκες την νυχτα. Ο τυπος οδηγαει και η τυπισσα κανει τσιγαρο στο καθισμα του συνοδηγου. Επισης ενα αλλο παληκαρι καθεται στο πισω καθισμα και εχει στα χερια του μια καμερα. Καποια στιγμη λοιπον που βρισκονται σε μια ερημια βλεπουν μακρυα κατι να ασπριζει. Αρχιζουν να αναρωτιουνται τι ειναι αυτο που βλεπουν και συναμα ο οδηγος κοβει ταχυτητα. Μετα απο λιγα δευτερολεπτα συνειδητοποιουν οτι προκειται για μια κοπελα ντυμενη στα λευκα. Πεταγεται λοιπον ο οδηγος και λεει οτι θα σταματησει να ρωτησει τι κανει η τυπισσα μες στη μεση του πουθενα. Η γκομενα απο διπλα του λεει και επιμενει να μην το κανει και ο φιλος απο πισω λεει τα δικα του. Με τα πολλα ο οδηγος σταματαει και αρχιζει το σοου.

Η συνδηγος ανοιγει το παραθυρο και η καμερα....Λοιπον ενω εγραφα αυτο εψαξα στο google και το βρηκα

http://www.youtube.com/watch?v=VWN20xVmcwA

Δειτε γιατι νομιζω οτι αξιζει

 

Το video ειναι απο ενα διαγωνισμο με ερασιτεχνικες ταινιες τρομου μικρου μηκους η κατι τετοιο.Σιγουρα.- :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει συμβει σε κανεναν κατι παρομοιο?

 

πηγαίνοντας για υπνο κ προσπαθωντας να χαλαρωσω

μετα απο μικρο χρονικο διαστημα, μερικα λεπτα υπολογιζω

ξαφνικα παραλυω.. δεν μπορώ να κουνισω κανενα σημειο του σωματος μου

ουτε να ανοιξω τα ματια.. το μονο που λειτουργει ειναι ο εγκεφαλος μου

δεν ξερω αν η αναπνοη μου εχει σταματησει μαλλον ουτε οι πνευμονες δεν λειτουργουν!

με κυριευει πανικός, νιωθω παγιδευμενος, νομιζω οτι θα πεθανω ωσπου προσπαθω με το μυαλο να ξεφυγω..

νιωθω σαν να τρέμω χωρις να κουνιεμαι ομως

και ξαφνικα κουνανε τα ακρα μου κ σαν να παιρνω βαθια ανασα..

μπορω να ανοιξω τα ματια παλι

 

Eμένα παλιά μου συνέβαινε το εξής: πηγαίνοντας για ύπνο και προσπαθώντας να χαλαρώσω, άκουγα ένα γέρο να μιλάει μέσα στο αυτί μου, σε διαφορες άγνωστες γλώσσες και με διάφορους τόνους, και στη συνέχεια αυτό εξελισσόταν σε μια κακοφωνία, σα να βρίσκεσαι σε ένα χώρο με πολλούς ανθρώπους και να μιλαει ο καθένας διαφορετική γλώσσα, άλλοι να φωνάζουν κλπ. αλλά όλα αυτά να προέρχονται από 1 φωνή, σα να μιλάει μόνο ένας.

Ηταν αρκετά περίεργο, δεν ξερω αν γίνεται κατανοητό οπως το γράφω, παντως συνέβαινε κάθε βράδι και δε μπορούσα να κοιμηθώ με όλες αυτές τις φωνές.

Ρώτησα για πλάκα μια γριά γειτόνισσα μέντιουμ και μου είπε οτι είναι ο Βραχνάς, ένας δαίμονας που ενοχλεί τους ανθρώπους οταν κοιμούνται, μου διάβασε κάτι ξόρκια και μου έδωσε ένα πανινο σακουλάκι να το βάλω κάτω απ το στρώμα.

Δεν έδωσα και πολύ σημασία και δε θυμάμαι το πότε ακριβώς, αλλά κάποια στιγμή σταμάτησαν οι φωνές πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω ακούσει φωνές μερικά βράδια,αλλά όχι να μιλάνε.

 

Πχ. έχω ακούσει μια φωνή να λέει μες τ'αυτί μου τ'όνομά μου,ή μια άλλη φορά είχα ακούσει να λέει τη λέξη "εντάξει".

 

Του μυαλού είναι όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν έπινα κάτι όταν συνέβαινε αυτό.

Ρώτησα κι ένα ψυχίατρο και μου είπε οτι είναι το συσσωρευμένο άγχος και η πίεση όλης της μέρας. Κλασικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Μα δεν έπινα κάτι όταν συνέβαινε αυτό.

Ρώτησα κι ένα ψυχίατρο και μου είπε οτι είναι το συσσωρευμένο άγχος και η πίεση όλης της μέρας. Κλασικά.

 

Τον Ψυχίατρο τον ρώτησες πριν ή μετά τη γριά με τα βουντού?

 

B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Σχεδον ταυτοχρονα. Ο γιός της είναι.

 

Η μας δουλεύεις ή ο "Ψυχίατρος" αυτός είναι για τα "μπάζα", μιας και πρώτα θα έπρεπε να ασχοληθεί ...με τη μάνα του!

 

B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...