Προς το περιεχόμενο

Τρομακτικές ιστορίες


aLek0s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ έχω ακούσει φωνές μερικά βράδια,αλλά όχι να μιλάνε.

 

Πχ. έχω ακούσει μια φωνή να λέει μες τ'αυτί μου τ'όνομά μου,ή μια άλλη φορά είχα ακούσει να λέει τη λέξη "εντάξει".

 

Του μυαλού είναι όλα.

 

Εγω θεωρω τον εαυτο μου τυχερω πριν παω για υπνο ειχα ακουσει ολοκληρο live των Limp Bizkit.Και το θεικο ηταν και τσαμπα μετα καθε μερα πριν παω για υπνο ακουγα διαφορετικο συγκροτημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μας δουλεύεις ή ο "Ψυχίατρος" αυτός είναι για τα "μπάζα", μιας και πρώτα θα έπρεπε να ασχοληθεί ...με τη μάνα του!

 

B)

 

Σοβαρολογώ. Ο υιός διαθέτει πολλές περγαμηνές γιατί αυτή τον σπούδασε σε Ευρώπες και Αμερικές. Η γριά διαθέτει μια τεράστια περιουσία, τα θύματα είναι πολλά. Στο σπίτι της συρρέουν περισσότεροι απ' οτι στο ιατρειο του γιού της αν αυτό λέει κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες ταξιδευα με το αυτοκίνητο στην εθνική τρέχοντας και είχα και μουσική και σε μια στιγμή ακούω κατι φωνες.Ε λέω απο τη μουσική θα είναι.μετά απο λίγο ξαναακούω φωνες καποιους να μιλάνε .Κλείνω το μουσική και οι φωνές συνέχιζαν να ακούγονται...Εκλασα πατάτες.Υστερα από λίγα δευτερόλεπτα σταμάτησαν. Ευτύχώς ήταν μέρα. Φανταστειτε να ήταν νύχτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω ακούσει φωνές μερικά βράδια,αλλά όχι να μιλάνε.

 

Πχ. έχω ακούσει μια φωνή να λέει μες τ'αυτί μου τ'όνομά μου,ή μια άλλη φορά είχα ακούσει να λέει τη λέξη "εντάξει".

 

Του μυαλού είναι όλα.

 

Μια φορα κι εγω ειχα ακουσει εναν ψιθυρο σαν να ελεγε το ονομα μου και μια αλλη φορα ακουγα καποιον σαν να αναπνεει διπλα μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

ΕΝΑΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΜΑΣ ΚΑΤΑΓΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΗΤΗ. ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΟΣ ΓΥΡΟ ΣΤΑ 10 ΠΗΓΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΤΟΥ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑ ΜΑΖΕΨΟΥΝ ΕΛΙΕΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥ ΓΥΡΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ(ΑΥΤΟΙ ΗΤΑΝ ΕΠΑΝΩ ΣΤΟ ΓΑ'Ι'ΔΟΥΡΙ) ΕΒΛΕΠΑΝ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΝΕΟΓΕΝΗΤΑ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΝ ΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΑΘΑΚΙΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ, ΤΟΤΕ Ο ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΡΩΤΑΕΙ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΤΟΥ '' ΒΛΕΠΕΙΣ ΩΡΕ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ'' ΚΑΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ"ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ'' ΟΤΑΝ ΦΤΑΣΑΝ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΣΚΩΤΟΣΑΝ ΟΙ ΤΟΥΡΚΟΙ ΣΤΗΝ ΤΟΥΡΚΟΚΡΑΤΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΣΚΟΤΟΣΑΝ ΒΓΕΝΟΥΝ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙΠΕΡΠΑΤΑΝ ΕΠΕΙΣΗΣ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΗ ΜΙΛΙΑ.

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΡΗΤΙΚΟ. ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΝΑΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΜΑΣ ΚΑΤΑΓΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΗΤΗ. ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΟΣ ΓΥΡΟ ΣΤΑ 10 ΠΗΓΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΤΟΥ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑ ΜΑΖΕΨΟΥΝ ΕΛΙΕΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥ ΓΥΡΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ(ΑΥΤΟΙ ΗΤΑΝ ΕΠΑΝΩ ΣΤΟ ΓΑ'Ι'ΔΟΥΡΙ) ΕΒΛΕΠΑΝ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΝΕΟΓΕΝΗΤΑ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΝ ΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΑΘΑΚΙΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ, ΤΟΤΕ Ο ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΡΩΤΑΕΙ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΤΟΥ '' ΒΛΕΠΕΙΣ ΩΡΕ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ'' ΚΑΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ"ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ'' ΟΤΑΝ ΦΤΑΣΑΝ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΣΚΩΤΟΣΑΝ ΟΙ ΤΟΥΡΚΟΙ ΣΤΗΝ ΤΟΥΡΚΟΚΡΑΤΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΣΚΟΤΟΣΑΝ ΒΓΕΝΟΥΝ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙΠΕΡΠΑΤΑΝ ΕΠΕΙΣΗΣ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΗ ΜΙΛΙΑ.

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΡΗΤΙΚΟ. ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.

 

Ηθικό δίδαγμα της ιστορίας:

Ρακί και οδήγηση (γαϊδάρου) δέν πάνε μαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
... ΕΒΛΕΠΑΝ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΝΕΟΓΕΝΗΤΑ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΝ ΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΑΘΑΚΙΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ

 

Κάτσε γιατί για κάποιο λόγο δεν μπορώ να σχηματίσω ατο μυαλό μου αυτή την εικόνα! Όταν λες νεογέννητα εννοείς βρέφη? Διότι αν ήταν τόσο μικρά η εικόνα που περιγράφεις είναι λίγο αστεία! Εκτός αν η εικόνα που έβλεπαν ήταν κάτι του στυλ: ο ρεβυθούλης από τον Ποπάυ να μπουσουλάει με καλαθάκι στο χέρι!

 

:lol:B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε γιατί για κάποιο λόγο δεν μπορώ να σχηματίσω ατο μυαλό μου αυτή την εικόνα! Όταν λες νεογέννητα εννοείς βρέφη? Διότι αν ήταν τόσο μικρά η εικόνα που περιγράφεις είναι λίγο αστεία! Εκτός αν η εικόνα που έβλεπαν ήταν κάτι του στυλ: ο ρεβυθούλης από τον Ποπάυ να μπουσουλάει με καλαθάκι στο χέρι!

 

:lol:B)

 

Μην τρελαίνεσαι... Την κοκκινοσκουφίτσα με την παρέα της που βγήκαν για φρεντοτσίνο πέτυχαν. Αλλά πού να ξέραν τότε οι χωρικοί το φρεντοτσίνο... :lol::lol::cry::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηθικό δίδαγμα της ιστορίας:

Ρακί και οδήγηση (γαϊδάρου) δέν πάνε μαζί.

 

Πηγαν στο βουνο στη κρητη ειχε κατι χορταρακια τα εβαλαν φωτια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε γιατί για κάποιο λόγο δεν μπορώ να σχηματίσω ατο μυαλό μου αυτή την εικόνα! Όταν λες νεογέννητα εννοείς βρέφη? Διότι αν ήταν τόσο μικρά η εικόνα που περιγράφεις είναι λίγο αστεία! Εκτός αν η εικόνα που έβλεπαν ήταν κάτι του στυλ: ο ρεβυθούλης από τον Ποπάυ να μπουσουλάει με καλαθάκι στο χέρι!

 

:lol:B)

 

ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΒΛΕΠΕΣ ΒΡΕΦΗ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΝ ΜΕ ΚΑΛΑΘΙΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΕΝΟ ΕΙΣΟΥΝ ΜΩΡΟ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΓΑ... ΧΕΣΜΕΝΤΕΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...