Προς το περιεχόμενο

αντικατασταση motherboard


blackhill66

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια ηθελα να με βοηθησετε στο εξης.εχω ενα pc το οποιο φοραει την asus p5kplvm motherboard και cpu core 2 duo 6750 στο pc εχω εγκατεστημενα διαφορα προγραμματα και εφαρμογες με λειτουργικο windows xp.θελω απο αυτο το pc να βγαλω την μητρικη μαζι με τον επεξεργαστη +ανεμιστηρα cpu και να βαλω μια παλια motherboard που εχω την albatron915 sli me cpu p4 3.0GHz.και να αφησω τα υπολοιπα ,σκληρο δισκο dvdr-w και floppy Tο ερωτημα ειναι αν κανω αυτην την αλλαγη οι εφαρμογες και τα προγραμματα που εχω θα χαθουν η θα δουλεψουν ολα κανονικα μετα την αλλαγη?σας ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπαντησες αμεσως σευχαριστω επειδη ειμαι πολυ ασχετος δωσε λιγακι τα φωτα σου τι πρεπει να κανω αν δεν βαριεσαι σευχαριστω ,αναλυτικα σευχαριστω πολυ αναμενω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα setup των προγραμματων,απο cd ή απο τους φακελους που εκανες τα downloads,τα drivers της μητρικης και της vga,βιντεο,φωτο,τραγουδια,εγγραφα και οτι αλλο εχεις σε dvd ή σε εναν εξωτερικο σκληρο

Παντως αν δεν τα διαγραψεις απο μονος σου δεν προκειτε να χαθουνε,δεν ξερω ομως αν θα δουλεψει καλα αυτο που περιγραφεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...