Προς το περιεχόμενο

Που πήγαν τα 4gbs?


gallos3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα.Έχω ένα mp3-mp4 player με μνήμη 4gbs.Το δουλεύω πάνω από 6 μήνες χωρίς κάποιο πρόβλημα.Χθές ,το συνέδεσα στον υπολογιστή μου για να κάνω ένα φορμάτ,αλλά προς μεγάλη μου έκπληξη είδα ότι μετά το φορμάτ,το βλέπει πλέον 958 mbs.Πήγα στη διαχείριση δίσκων,διέγραψα το δίσκο,αλλά δεν άλλαξε τίποτα.Μετά από την νέα δημιουργία διαμερίσματος και διαμόρφωση,το βλέπει πάλι σαν 958 mbs. Μπορείτε να προτείνετε κάτι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον έπεσες θύμα αυτής της απάτης. Το παραπάνω πόστ είναι πολύ κατατοπιστικό. Κάνε ένα κόπο και διάβασε και το link για τη σελίδα που δίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον έπεσες θύμα αυτής της απάτης. Το παραπάνω πόστ είναι πολύ κατατοπιστικό. Κάνε ένα κόπο και διάβασε και το link για τη σελίδα που δίνει.

 

Ευχαριστώ για το link.Το διάβασα.Αλλά νομίζω ότι αυτό που λέει,ισχύει για διπλασιασμό μεγέθους περίπου.Στην περίπτωσή μου,θα έπρεπε να κάνει το 1gb,4 gbs.Και το άλλο που με προβληματίζει είναι,οτι αφού κανά 6μηνο,μπορεί και παραπάνω,δούλευε καλά,πως και μετά ξαφνικά έπαψαν να δουλεύουν τα 3 gb που μου λείπουν?Μια λύση θα ήταν η εγγύηση,αλλά η αγορά έγινε από eb.. από εξωτερικό,και άντε να βρείς άκρη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...