Προς το περιεχόμενο

processes?


stavros34

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια ειχατε αναφερει καποια φορα για τα processes που τρεχουν στο backround κ ειχατε μια λιστα απο αυτα για το ποια πρεπει να τρεχουν κ ποια οχι....

ψαχνω στο forum αλλα πουθενα...μπορειτε να πειτε ποια ειναι η ιστοσελιδα που ειχε το θεμα μεσα?

 

αλλα εχω και ενα προβλημα με ενα προγραμμα που ειναι ιος και δεν ξερω πως να τον βγαλω...το προγραμμα λεγετε antispywareshield.εψαξα και βρηκα στο google πως να το βγαλεις αλλα οι περισσοτεροι λεγανε χειροκινητα.δεν υπαρχει καποιο προγραμμα που να το βγαζει αυτοματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα processes που τρέχουν στο pc σου,έχουν να κάνουν με το τί έχεις εγκατεστημένο....Νομίζω ότι μια "λίστα με τα δέοντα",είναι κάτι άσχετο..

Τη μόνη "χρήσιμη" λίστα που μπορώ να φανταστώ,είναι 1 που θα αναφέρει ΜΟΝΟ windows components-όχι για τίποτ' άλλο,για να μην κάνεις τον κόπο να ελέγξεις ΚΑΙ αυτά τα proccesses...Aυτό βέβαια δεν θα σε βγάλει από τον κόπο να ελέξγεις via google Ο,ΤΙ άλλο τρέχει στο pc,γιατί κατά πάσα πιθανότητα τα περισσότερα είναι χρειαζούμενα...

Τέλος πάντων,έχω εδώ 1 παλαιό screenshot από task manager "φρέσκιας" εγκατάστασης winXP με service pack1,που δεν τρέχει παρά μόνο τα "παραπανίσια" zclient.exe,vsmon.exe και DUMeter.exe (..το...2ο wuauclt.exe-πρόγραμμα για το windows update- που έτρεχε..δεν έχω ιδέα τί και γιατί ήταν :-D)Eλπίζω να σου είναι ενδεικτικά και χρήσιμα...

post-63762-129062961079_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...