Προς το περιεχόμενο

H αγένεια των πωλητών της Θεσσαλονίκης


analwsimos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτό δε συμβαίνει μόνο στα μαγαζιά με υπολογιστές. Γενικότερα.

Αν πας σε μαγαζί με επώνυμα ρούχα θα δεις όλους τους πωλητές στην τρίχα και θα σε κοιτάνε σαν τον @α@άκα γιατί δεν φόρεσες κι εσύ κοστούμι να βγεις για ψώνια. Είναι γελοίοι πολλοί από αυτούς τους τύπους που το παίζουν ξερόλες και δήθεν πλούσιοι. Εκεί ή φεύγεις και παίρνει @ούλο ή αν έχεις όρεξη κάθεσαι και γελάς χωρίς να ψωνίσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...
  • Απαντ. 107
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
και στα multirama στη Σητεια ειναι χαλια εκτος απο την αγενια προσβαλουν και τους πελατες , εγω τους λεω multi-δραμα , και μετα περιμενουν να πανε οι πελατες .... ουτε σκατο δεν τους δινω πια

 

θα διαφωνήσω μαζί σου SPARTAN εγώ πήγα σαν τουρίστας στην Σητεία και πήρα κάρτα μνήμης για την φωτογραφική μου και τα παιδιά μου φέρθηκαν άψογα. Στο κάτω κάτω αν δεν θέλεις να ψωνίσεις από αυτούς μην το κάνεις, δεν φαντάζομαι να σ' έχουν ανάγκη και αυτοί μιας και τους προσβάλλεις δημοσίως εις διπλούν.

Φιλικά , Chris

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεατρο του παραλογου. Εχει πλακα που μερικοι προσπαθουν να εξηγησουν την απαραδεκτη συμπεριφορα των πωλητων στο 90% των καταστηματων.

 

Θεωρειτε οτι παιρνουν λιγα λεφτα οι πωλητες? Θεωρειτε οτι οι συνθηκες εργασιας ειναι αντιξοες? ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ. Εγω ειμαι πελατης και θελω να παρω ενα προιον. Η δουλεια σας ειναι να με εξυπηρετησετε. Νομιζετε οτι και στην δουλεια μου οι συνθηκες ειναι ιδανικες?

 

ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΜΕΜΟΝΟΜΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΜΕ ΤΡΕΛΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ. Μιλαμε για φυσιολογικους πελατες. ΕΙΝΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟ οτι το 90% των πωλητων/τριων ειναι αγενεις χωρις ο πελατης να τους εχει κανει κατι και να τους εχει προκαλεσει.

 

Υ.Γ Φιλε analwsimos δεν ειναι κυριως οι γυναικες υπαλληλοι αγενεις. Οι αντρες ειναι κυριως. ΑΚΟΥ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ. Και μιας και αναφερθηκε το Πλαισιο εχω να πω οτι οι υπαλληλοι ειναι πολυ πιο εξυπηρετικοι απο αυτους των Multirama,Carefurr,e-shop,Νακας,Κωτσοβολος

 

 

-----Προστέθηκε 7/10/2008 στις 07 : 03 : 30-----

 

 

θα διαφωνήσω μαζί σου SPARTAN εγώ πήγα σαν τουρίστας στην Σητεία και πήρα κάρτα μνήμης για την φωτογραφική μου και τα παιδιά μου φέρθηκαν άψογα. Στο κάτω κάτω αν δεν θέλεις να ψωνίσεις από αυτούς μην το κάνεις, δεν φαντάζομαι να σ' έχουν ανάγκη και αυτοί μιας και τους προσβάλλεις δημοσίως εις διπλούν.

Φιλικά , Chris

 

Μαλλον πολλοι δεν καταλαβαινετε κατι. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΓΕΝΕΙΣ ΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ. Υπαρχουν μερικες φορες που εχουν ξυπνησει καλα,τους πηρε τηλεφωνο η γκομενα/ος κ.τ.λ. Τις περισσοτερες φορες ομως ειναι αγενεις. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΤΕ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΠΕΘΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΓΓΕΝΙΚΟ ΜΑΣ ΠΡΟΣΩΠΟ,ΤΟΝ ΠΕΛΑΤΗ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΟΙ Η ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ Η ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΑΔΕΙΑ. ΟΣΟ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΓΕΝΙΚΟΙ ΚΑΙ ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...