Προς το περιεχόμενο

Σύνδεση Ps2 με PC


Ophelia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχμ, εγώ πάντως τα έδωσα σε ένα φίλο να τα κάψει με το δικό του dvdrecorder και αύριο ή μεθαύριο θα τα έχω. Άντε να δούμε. Ήταν να τα πάρω νωρίτερα αλλά μου έτυχε κάτι κ δε μπορώ να τα πάρω ακόμη. Δευτέρα ή Τρίτη λοιπόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Τίποτα.. Το pro που μου έχουν δώσει είναι γραμμένο με image burn, και είναι -r το dvd. Τα έχω δοκιμάσει όλα. Γίατι να έχω μόνο ήχο και όχι εικόνα.. Έλεος. Κάτι δε γίνεται σώστα...Ή μήπως έχει prob το αντιγραφικό μου? Μου το διαβάζει πάντω στο pc. φφφ... Ας βοηθήσει κάποιος. Είμαι στα πρόθυρα νευρικού κλόνισμού με αυτό το πράγμα :P

 

 

:cry::cry::cry::cry::cry:

 

Kάποιες κονσόλες έχουν πρόβλημα να διαβάσουν όλα τα dvd-r ιδιαίτερα οι παλιότερες κονσόλες όπως και κάποια modchip. Εγώ προτείνω Taiyo yuden kαι Alcohol 120%. Αν έχεις slim σίγουρα φταίει το modchip.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν όπως φαίνεται δε έφταιγε το αντιγραφικό μου.. Τίποτα... Τα έδωσα να τα γράψει ένας φίλος μου αλλά δε έπαιξε τίποτα. Έχω τόσο καιρο που παλεύω. Μου φαίνεται θα το βάλω πίσω στο κουτί του κ θα το δώσω πίσω στο παιδί! Απογοήτευσης... Μήπως όλα γίνονται επίτηδες για να μη καώ? :P :P :P Με Alcohol δε έχω δοκιμάσει ακόμη.. Ναι το σλίμ έχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχεις κάποιον φίλο με Ps2 για να δοκιμάσεις τα δισκάκια ασφαλείας(back-ups) που έχεις φτιάξει μέχρι τώρα; κάτι παίζει με το modchip σου. αυτό που σου έστειλα στο pm το δοκίμασες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Γεια σας παιδια,θελω την βοηθεια σας σε κατι αναλογο με αυτο που συζητατε...εχω σωσει στην memory καποια replay του pro evolution soccer 6 κ θελω να τα περασω στον υπολογιστη...δοκιμασα

με ενα flash usb στην θυρα του playstation αλλα ουτε που το αναγνωρισε..τι πρεπει να κανω????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 χρόνια αργότερα...
Επισκέπτης

καλησπερα στο φορουμ διαβασα τα σχολια δηλαδα για να συνδεσω το πσ 2 με τον υπολογιστη 8ελω καρτα τηλεορασεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...