Προς το περιεχόμενο

fifa


jiraya sama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
Ναι αλλα γιατι αυτη ηαρνητικη σταση της Apple για τα παιχνιδια ?

 

Ποιά αρνητική στάση της Apple;

Δυστυχώς μέχρι πρόσφατα, οι εταιρείες έβλεπαν το χαμηλό μερίδιο αγοράς των Macintosh και δεν έβγαζαν παιχνίδα για MacOS.

Τώρα ας ελπίσουμε ότι θα αλλάξει το "ρεύμα". ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και βεβαια ισχυει και αυτο που λες και ισως ειναι και η κυριοτερη αιτια ,αλλα η apple δεν κανει κατι με το hardware για να "σπρωξει" λιγο την κατασταση τωρα που εχει παρει λιγο "τα πανω" της ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Και βεβαια ισχυει και αυτο που λες και ισως ειναι και η κυριοτερη αιτια ,αλλα η apple δεν κανει κατι με το hardware για να "σπρωξει" λιγο την κατασταση τωρα που εχει παρει λιγο "τα πανω" της ...

 

Ακριβως το αντιθετο θα ελεγα. Η Apple εκανε κατι: εβαλε Intel επεξεργαστες! Υποθετω οτι η διαφορα για το development των παιχνιδιων ειναι κατι παραπανω απο προφανης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μετά τι θα γίνει? Θα βάζει κάρτες γραφικών και μετά θα πρέπει να κάνουμε αναβαθμίσεις?

Νομίζω ότι το Mac, χωρίς να έχω βέβαια ότι είναι για άλλη, σοβαρή δουλειά και όχι για κάθε πωρωμένο gamer...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μετά τι θα γίνει? Θα βάζει κάρτες γραφικών και μετά θα πρέπει να κάνουμε αναβαθμίσεις?

Νομίζω ότι το Mac, χωρίς να έχω βέβαια ότι είναι για άλλη, σοβαρή δουλειά και όχι για κάθε πωρωμένο gamer...

συμφωνο μαζι σου κατα καποιο τροπο αλλα για καποιους τα παιχνηδια ειναι σημαντικα.... εξαλλουυ υπαρχουν ηδη πολλα παιχνηδια χωρισ αυτο να σημαινει αναβαθμιση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://tech.pathfinder.gr/mac/558126.html

για δες τε αυτο το τοπικ... αν ειναι πραγματικοτητα τοτε νομιζω ουτε και απο παιχνηδια θα εχουμε προβλημα....

Από παλιότερη εμπειρία, σου προτείνω να μη δίνεις και τόση βάση στο pathfinder.gr σε ότι αφορά τις ειδήσεις που δημοσιεύουν για την Apple.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...