Προς το περιεχόμενο

Knight Rider 2008


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 74
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
αποριες.

 

2) ο νεος ΚΙΤΤ δε πηδαει? δε προχωραει στις 2 ροδες?

απορω δηλαδη, θα επρεπε απο το πρωτο επεισοδιο να δειξει τις ικανοτητες του νεου ΚΙΤΤ

 

ανυπομονω να δω το ρολοι του mike!

 

αμα στα δειξει ολα πως θα σε κρατησει σε αγωνια οταν θα βρισκεται σε καποια δυσκολη στιγμη? :-D και πολλα που εδειξε πιστευω....

 

 

ειπαμε κιτ ειναι αυτος αλλα εκει που επεσε πανω του το τζιπ και εγινε βιδες, ενω δεν επαθε ουτε γρατζουνια....νταξει... το χεσανε λιγο... για να μην πω οτι με τετοια ταχυτητα επρεπε να ειχαν πεθανει ΟΛΟΙ ακαριαια μεσα στο τζιπ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μεγέθους ήταν τελικά; Δε μπορούσαν οι χριστιανοί να δώσουν το ep. σε κάποιο θεσσαλονικιώτικο κανάλι πανελλαδικής εμβέλειας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Είδα κι εγώ το πιλοτικό αποσπασματικά όμως.

 

Ο ΚΙΤΤ (εκτός του Three Thousand στο όνομα), υποτίθεται ότι είναι ο παλιός ή άλλο ΑΙ; Έχει διαφορές (προφανώς θα τις είχε) από τον παλιό.

"This does...suck", "affirmative", "negative" και κάτι τέτοια. Πολύ formal γενικώς. :P Φάση πάντως ο Kilmer στην φωνή.

 

Περίμενα κανένα πιο εμ... μακρόστενο αυτοκίνητο. Η Mustang είναι αρκετά τετραγωνισμένη, αλλά τι να κάνουμε, σάμπως και η Team Knight Rider (ω θεοί), δεν ήταν διαφήμιση της Ford; :P

Τουλάχιστον εδώ κρατάει καλύτερα το story, αν και με το KR 2000, TKR και τώρα αυτό, έχω χάσει την μπάλα.

 

 

Καλό το κάμεο του Hoff στο τέλος, αλλά μετά το Baywatch κάποιος κακογέρασε και φαίνεται σαν πράγματι να βιάζεται (άντε να με πληρώσετε! :P). Εφφετζίδικη (αλλά όχι στα special effects :P) η έξοδος από το αεροπλάνο, που φέρνει στο μυαλό την έξοδο από την νταλίκα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουμε κανένα νέο αν θα συνεχιστεί και πότε θα δούμε το επόμενο επεισόδιο???

 

και ρε παιδιά ο παλιός ο ΚΙΤΤ ήταν υπερβολή και υπέρτεχνολογίας της εποχής του. Το ίδιο γίνεται και εδώ. Εμενα μου φαίνεται ότι είναι η ανανεωμένη εκδοσή του παλιού ΚΙΤΤ και περιμένω να συνεχίσει για να δούμε και τα υπόλοιπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

το "cameo" του Hoff που τρώει το burger από το πάτωμα μεθυσμένος ενώ τον βιντεοσκοπεί η μικρή του κόρη τα λέει όλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πρώτον: δώσε more info για το burger,(! χρησιμοποίησα κόμμα ενώ ακολουθεί-->) και δεύτερον: τι έγινε τελικά με την σειρά; Ακυρώθηκε or what? Δεν την έχω πετύχει στο star εδώ και πολλά βράδυα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα το μόνο που δεν μου άρεσε στο παλιο knight rider είναι οτι οταν πάει να καταστραφεί κάπου ο KITT δείχνει το παλιο pontiac trans am ή το αμάξι το εδειχνε ψεύτικο και ακόμα όταν ο david hasselhoff oδηγούσε το αμάξι τον KITT φαινόταν το κανονικο στρόγγυλο τιμόνι.

Που τα θυμάσαι όλα αυτά ρε δικέ μου??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Που τα θυμάσαι όλα αυτά ρε δικέ μου??

 

Έχει μείνει βαθιά χαραγμένο στην μνήμη μας το αμάξι που είχαν για τις σκηνές με εκρήξεις και εφέ με σφαίρες, κλπ. ;)

 

Μου την έδινε κι εμένα που ήταν σαν πατημένο σε διάφορα σημεία.

Όπως και σε μερικά Turbo Boost που φαινόταν το μικρό αυτοκινητάκι που είχαν και το πέταγαν στον αέρα. :P (πχ. Kitt vs Karr, Turbo boost "duel", δείτε στην "σύγκρουση" που πέφτει το ένα αυτοκίνητο κάτω πριν αλλάξει η λήψη).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...