Προς το περιεχόμενο

Το φαινόμενο Χατζηγιάννης.


_BASSstarlet_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι δεν είναι τίποτα. Απάντησα στο πρώτο ποστ γιατί έλιωσα στα γέλια και επειδή είμαι σίγουρος ότι ήταν σαρκαστικό είπα να προσθέσω την άποψή μου για τον Χατζηγιάννη και έκανα και μία περιπλάνηση στις 29 σελίδες για να δω και τί λένε και οι άλλοι. όλοι τον αγαπάνε χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 298
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 1 μήνα μετά...

Ζέτα - Χατζηγιάννης - Ρέμος στην Κύπρο για Χριστούγεννα!

Εμφανίσεις στην Κύπρο θα κάνει εν όψει Χριστουγέννων, ο Μιχάλης Χατζηγιάννης. Φυσικά θα τον συνοδεύει η αγαπημένη του, Ζέτα Μακρυπούλια και έτσι με την ευκαιρία θα περάσουν και μερικές μέρες των Χριστουγέννων στην Κύπρο, με την οικογένεια του Μιχάλη.

 

Το θέμα είναι πως μπορεί να γίνει η μεγάλη συνάντηση. Δηλαδή Ζέτα Μιχάλης και Αντώνης Ρέμος να συναντηθούν και αυτό γιατί, έχει γίνει πρόταση και στον Αντώνη Ρέμο να κάνει εμφάνιση. Ο Αντώνης Ρέμος δεν έχει απαντήσει ακόμα. Οπότε περιμένουμε να δούμε. Που αν πάρει και την Υβόννη μαζί του.

 

Πηγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να τον κρίνουν χωρίς να ξέρουν το συνολικό μέγεθος του μουσικού του έργου(δεν πάει στην Yin αυτό).

 

νομιζω ως ανθρωπο τον κρινουν και οχι ως καλλιτεχνη.

ακομη και η νεμεσις του ο Πανουσης το εχει διευκρινησει αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω ως ανθρωπο τον κρινουν και οχι ως καλλιτεχνη.

ακομη και η νεμεσις του ο Πανουσης το εχει διευκρινησει αυτο.

 

Έντιτ: Άκυρο μπέρδεψα τους "καλλιτέχνες"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

acc2f49e3332489c55c01564063c96e1_L.jpg

Ξεκινά τις εμφανίσεις του ο Χατζηγιάννης στη νυχτερινή Αθήνα

 

Με μία συνεργασία έκπληξη επιστρέφει στις νυχτερινές εμφανίσεις του στην Αθήνα ο Μιχάλης Χατζηγιάννης.

Ο τραγουδιστής θα εμφανίζεται με την Ανδριάνα Μπάμπαλη στον Ζυγό με την οποία είχε εμφανιστεί τα Χριστούγεννα που πέρασαν σε φιλανθρωπική συναυλία. Έτσι, δοκιμάστηκαν, είδαν πως ταιριάζουν και αποφάσισαν να ξανασυνεργαστούν. Αξίζει να σημειωθεί πως ο τραγουδιστής είχε εμφανιστεί στον ίδιο χώρο στην Πλάκα το 2003, όμως για την Ανδριάνα Μπάμπαλη θα είναι η πρώτη φορά, όχι μόνο που θα εμφανιστεί στον Ζυγό αλλά και που θα τραγουδήσει σε τόσο μεγάλο χώρο σε σχέση με τους μικρότερους χώρους που έχει συνηθίσει.

 

Πηγή: Γκλέτσος (Απόστολος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Ο Χατζηγιάννης σπάει τη σιωπή του για τον «Ζυγό»

 

 

mixalisxatzigiannis8.jpg

Ένα μήνα μετά το τέλος της συνεργασίας του Μιχάλη Χατζηγιάννη με το «Ζυγό», το νυχτερινό κέντρο στο οποίο εμφανίστηκε μόνο δυο φορές, ο τραγουδιστής σπάει τη σιωπή του.

 

 

Σε συνέντευξη που έδωσε ο Μιχάλης Χατζηγιάννης στον Θοδωρή Κουτσογιαννόπουλο για το περιοδικό «Vogue», μιλάει για πρώτη φορά για την αποχώρηση του από το μαγαζί ξεκαθαρίζοντας την κατάσταση και δίνοντας τέλος σε φήμες.

 

«Ο Ζυγός ξεκίνησε σαν μια ωραία περιπέτεια, ένα ωραίο βήμα, χωρίς να παραβλέψω πως θα έπαιζα σε μια γωνία της Αθήνας λίγο δύσκολη και ξεχασμένη. Δυστυχώς, διακόπηκε απότομα για τυπικούς λόγους, αν και δεν μου αρέσει να κατηγορώ και να επιρρίπτω ευθύνες σε επαγγελματίες» τονίζει ο τραγουδιστής.

 

Και συνεχίζει λέγοντας: «Είχαν ευθύνες βασικές, δηλαδή νομικές, και για λόγους προστασίας των συναδέλφων μου και εμού, σταμάτησα. Δεν έχω μερίδιο ευθύνης και ποτέ δε μου είχε συμβεί κάτι παρόμοιο. Θα έστηνα στο Ζυγό μια συναυλία, που για μένα είναι ο φυσικός μου χώρος. Το αισιόδοξο είναι πως διατηρούμε την ίδια καλή διάθεση και συνεχίζουμε με μια μεγάλη περιοδεία στην Αμερική: Νέα Υόρκη Σικάγο, Λοςς Άντζελες, Βοστώνη».

 

Ο Μιχάλης Χατζηγιάννης όμως μιλάει και για το ενδεχόμενο μιας διεθνούς καριέρας αναφέροντας πως θα τον ενδιάφερε. Συγκεκριμένα, λέει πως μετά την κυκλοφορία του πρώτου δίσκου στη Γερμανία και το δυνατό συμβόλαιο που έχει με την Universal Μusic Γερμανίας, επιθυμεί να προσπαθήσει να κυνηγήσει το όνειρο για το εξωτερικό, αφού θεωρεί πως υπάρχει πρόσφορο έδαφος.

 

Πηγή: Newspost

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Το καλοκαιρινό tour του Μιχάλη Χατζηγιάννη!

image.ashx?fid=608434&v=0&q=80&w=300&h=225

«Θάρρος ή αλήθεια»; Σε μία εποχή που όλα γύρω μας αλλάζουν, ο Μιχάλης Χατζηγιάννης επιστρέφει και αυτό το καλοκαίρι και υπόσχεται να δώσει ρυθμό, αισιοδοξία και χρώμα στις συναυλιακές βραδιές του φετινού ιδιαίτερου καλοκαιριού.

 

Το πρώτο ραντεβού που δίνει ο Χατζηγιάννης είναι το Σάββατο, 29 Ιουνίου, στην 'Α Πλαζ Βούλας στις 20.30. Η τιμή του εισιτηρίου στην προπώληση (www.ticketservices.gr) κοστίζει 12€ και 15€ στην είσοδο της Πλαζ.

 

Πηγή: Κυπριακό Δράμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...