Προς το περιεχόμενο

Πως δημιουργώ subforum σε ένα forum;


1234

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;

 

edit: Sorry παιδιά, άκυρο, το βρήκα.

 

Θέλω να ρωτήσω και κάτι άλλο όμως: γραμματοσειρά μπορώ να αλλάξω σε ένα forum που δημιουργώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ! Το έκανα και είναι μια χαρά!

Τώρα αντιμετωπίζω άλλο πρόβλημα: Όταν κάποιος έχει απαντήσει σε ένα θέμα και το βλέπω πρώτη φορά (ή όποιος άλλος το δει πρώτη φορά), βγαίνει δίπλα από το θέμα ένα κουτάκι που λέει Νέα, αλλά βγαίνει και ένα κόκκινο Χ δίπλα, ξέρεις, σαν να μην μπορεί να εμφανιστεί ένα εικονίδιο. Μήπως γνωρίζεις πως μπορω να το διορθώσω αυτό; Ή έστω να μη βγαίνει καθόλου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά λείπει αυτό το εικονίδιο. Τι url έχει? Βάλε το mouse πάνω και δες

 

Sorry που άργησα να απαντήσω αλλά είχα πρόβληματα με το forum. Τέλος πάντων, τώρα όλα καλά. Όταν βάζω πάνω το mouse, το μόνο που μου δείχνει είναι η λέξη Νέα, είτε το βάλω στο Χ είτε στη λέξη Νέα που γράφει μέσα στο κουτάκι.

Όταν όμως πατάω δεξί κλικ - properties, μου δείχνει την url, στην οποία όταν πάω να την ανοίξω σε μια σελίδα, μου γράφει: The page cannot be found.

Καμία πρόταση για το τι πρέπει να κάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Όταν κάποιος έχει απαντήσει σε ένα θέμα και το βλέπω πρώτη φορά (ή όποιος άλλος το δει πρώτη φορά), βγαίνει δίπλα από το θέμα ένα κουτάκι που λέει Νέα, αλλά βγαίνει και ένα κόκκινο Χ δίπλα, ξέρεις, σαν να μην μπορεί να εμφανιστεί ένα εικονίδιο. Μήπως γνωρίζεις πως μπορω να το διορθώσω αυτό; Ή έστω να μη βγαίνει καθόλου;

 

Ξέρει κανείς τελικά πως θα το βγάλω αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...