Προς το περιεχόμενο

τί προτεινετε(καλυτερη αμερικανικη σειρα)


maraki3110

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα σε ολους! Ειμαι καινουργια στο site και γενικα στον χωρο των αμερικανικων σειρων!

 

Για να ειμαι ειλικρινης σνομπαρα ολες αυτες τις σειρες αλλα πριν απο 15 μερες αποφασισα να δω prison break! Μιλαμε κολλησα! Σε 15 μερες ειδα και τους 3 κυκλους!!!!

 

Γι αυτο λοιπον αλλαξα γνωμη για αυτες τις σειρες....επειδη δεν εχω δει καποια αλλη εκτος φυσικα απο τα πασιγνωστα φιλαρακια(τελεια σειρα) τί μου προτείνεται να δω;;;

Κατι που να ναι ετσι ενδιαφερον και με αγωνια σαν το prison....για πειτε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 82
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

δες ξανα το prison break σε επαναληψη! :-D

εχω δει 10 φορες την πρωτη σεζον,3-4 την δευτερη,και τωρα παω για 2η φορα την 3η σεζον :-) .

 

ξεκινα το 24,παρα πολη καλη σειρα,lost οπωσδηποτε,και πολυ καλη και ευχαριστη σειρα ειναι και το heroes.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lost, Dexter, House MD

 

Μαθε τα απεξω, δεν ειναι 3 σειρες, ειναι μια, σαν τον Πατερα, τον Υιο και το Αγιο Πνευμα.

 

Ξεκινας με αυτα. Δοξα τω Θεω εχεις 8 γεματες και 2 ongoing σεζον απο αυτα να δεις, οταν τελειωσεις τα ξαναλεμε

 

ΥΓ. Θα σε ενδιεφερε κατι που εχει τελειωσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θ'ακουσεις πολλες σειρες αλλα αν θες σειρα με αγωνια κτλ τοτε και γω θα προτεινω μονο dexter και lost και ξανα την 1η σεζον του Πριζον μεχρι να τη μαθεις απ'εξω!:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bασικα πρεπει να γυρισουν μια σεζον Λοστ που αντι για τον Τζακ ο γιατρος στο νησι θαναι ο Γκρεγκορυ Χαουζ και αντι για τον Λοκ θα ειναι ο Ντεξτερ Μοργκαν. ΑΥΤΟ θα ειναι η απολυτη σειρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 15 μερες ειδα και τους 3 κυκλους!!!!

 

Φίλος φοιτητής που του έδωσα τα preza break είδε σε 3ημέρες τους 2 κύκλους!Κοιμήθηκε και όταν ξύπνησε είδε και την 3 xaxa.

 

 

Dexter!

Εγω λόγω διακοπής preza break kai heroes ξεκίνησα το dexter πολύ καλό!

Θα συνεχίσω και το lost(το είχα αφήσει στην 2season λόγω στρατού),kyle και θα δω και το 24 και ανάμεσα επεισόδεια απο CSI και τσουπ έφτασε ο Σεπτέμβρης!:-D

Πιστέυω είναι καλές επιλογές δες και το The 4400.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Battlestar Galactica... μετά όλα τα άλλα...

 

Και γω +1 για το Battlestar Galactica, είναι μια από τις καλύτερες ξένες σειρές εδώ και πολύ καιρό. Μη σε ξεγελάει ο τίτλος, δεν είναι sci fi με την κλασσική έννοια του όρου (πιο sci fi είναι το Lost). Μια σειρά που εγώ την θεωρώ πολλές κλάσεις ανώτερη από Prison Break, Lost.

 

Θα προτείνω και το Dexter που και αυτό είναι πολύ καλό. Πρωταγωνιστή serial killer δε βλέπεις και πολύ συχνά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα στο λεω απο την αρχη,οτι το Lost θελει υπομονη.Εχοντας δει Prison Break,θα σου φανει πιο αργο κι απο την καθυστερηση αλλα μην το αφησεις.Τα πρωτα επεισοδια ειναι πολυ εισαγωγικα,γνωριμια με χαρακτηρες κλπ κ κανει λιγο καιρο μεχρι να "μπει στο ψητο".

Κατα τα αλλα ειναι εξαιρετικη σειρα.Η αγαπημενη μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...