Προς το περιεχόμενο

Παραξενος αριθμος..


Mirodin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

έλα μωρέ μπορείς να βγάλεις άκρη με τα κινητά τώρα?

 

εγώ μια φόρα παίρνω στο κινήτο ένα φίλο το σηκώνεις ένας άλλος και μου λέει "έλα ρε μωρό μου," του λέω τι? μου λέει "Ελισάβετ??" (δεν με λένε Ελισάβετ) και μετά πεφτει η γράμμη

 

στο καπάκι παίρνω το φίλο μου τηλέφωνο και μου λέει ότι προηγουμένος το τηλέφωνό του χτύπησε κανόνικά και αυτός το σήκωσε αλλά δεν με άκουγε.

 

πάντως παίζει να είναι απο εξωτερικό, αλλά δεν έχει και μεγάλη σημασία αφού η ΄κλήση δεν θα ήταν για σένα οπότε μην σκοτίζεσαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελες να ήσουν σε μια γωνία να παίρνεις μάτι (και όχι μόνο φαντάζομαι) αν συνέβαινε αυτό, έτσι δεν είναι?

 

Δε χρειάζεται να προβάλλεις τις δικές σου φαντασιώσεις σε μένα. Πες απλά "Θα ήθελα να ήμουν σε μια γωνία...."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν απο 1 ωρα μου ρθε και μενα μηνυμα στο οποιο λεει οτι κερδισα ταξιδι για 2 στα νησια Φιτζι στον Ειρηνικο. Αποστολεας το 4 8 15 16 23 42. Μου ευχομαι καλο μου ταξιδι και καλα να περασω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν απο 1 ωρα μου ρθε και μενα μηνυμα στο οποιο λεει οτι κερδισα ταξιδι για 2 στα νησια Φιτζι στον Ειρηνικο. Αποστολεας το 4 8 15 16 23 42. Μου ευχομαι καλο μου ταξιδι και καλα να περασω

 

Μην πας...εχω τη υποψία οτι μπορεί να χαθείς εκεί πέρα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την τρίτη από αριστερά την κάνουν delivery?
Εγω θελω την τριτι απο δεξια! Αν εχει ομως επιπλεον χρεωση αναλογα με τα κιλα, την πατησα!! :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...