Προς το περιεχόμενο

Παραξενος αριθμος..


Mirodin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Πριν απο 1 ωρα μου ρθε και μενα μηνυμα στο οποιο λεει οτι κερδισα ταξιδι για 2 στα νησια Φιτζι στον Ειρηνικο. Αποστολεας το 4 8 15 16 23 42. Μου ευχομαι καλο μου ταξιδι και καλα να περασω

 

 

Tα αεροπορικά εισιτήρια με την Oceanic 815 να φανταστώB)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν απο 1 ωρα μου ρθε και μενα μηνυμα στο οποιο λεει οτι κερδισα ταξιδι για 2 στα νησια Φιτζι στον Ειρηνικο. Αποστολεας το 4 8 15 16 23 42. Μου ευχομαι καλο μου ταξιδι και καλα να περασω

 

Τα χαιρετίσματα μου στον John Locke.:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μαντεψτε τι εγινε. Που λετε ξεκιναω για Φιτζι αλλα επεσε το αεροπλανο. Ευτυχως σωθηκα ομως μαζι με μια κοπελα. Κειτ την λενε. Τωρα ειμαστε ναυαγοι σε ενα νησι και ακουστε και ενα αλλο παραξενο. Χθες μετα απο τετραωρο αχαλινωτο σεξ πηγαμε μια βολτα για να κανουμε και ενα τσιγαρο. Εκει που περπατουσαμε βρηκα μια καταπακτη, την ανοιξα με κατι κροτιδες που κουβαλουσα και βρηκα ενα πληρως εξοπλισμενο σπιτι με ενα υπολογιστη (512 Γιγα ραμ, 128 πυρηνες, 24 GB γραφικων και 1000000MBit συνδεση στο νετ) και ενα ψυγειο γεματο μπυρες. Απο εκει σας γραφω τωρα. Μην ερθετε να με βρειτε γιατι κυκλοφορει και ενα τερας στο νησι.

 

Θα την παλεψω μονος. Εξαλλου τι παληκαρι ειμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μαντεψτε τι εγινε. Που λετε ξεκιναω για Φιτζι αλλα επεσε το αεροπλανο. Ευτυχως σωθηκα ομως μαζι με μια κοπελα. Κειτ την λενε. Τωρα ειμαστε ναυαγοι σε ενα νησι και ακουστε και ενα αλλο παραξενο. Χθες μετα απο τετραωρο αχαλινωτο σεξ πηγαμε μια βολτα για να κανουμε και ενα τσιγαρο. Εκει που περπατουσαμε βρηκα μια καταπακτη, την ανοιξα με κατι κροτιδες που κουβαλουσα και βρηκα ενα πληρως εξοπλισμενο σπιτι με ενα υπολογιστη (512 Γιγα ραμ, 128 πυρηνες, 24 GB γραφικων και 1000000MBit συνδεση στο νετ) και ενα ψυγειο γεματο μπυρες. Απο εκει σας γραφω τωρα. Μην ερθετε να με βρειτε γιατι κυκλοφορει και ενα τερας στο νησι.

 

Θα την παλεψω μονος. Εξαλλου τι παληκαρι ειμαι

 

Καλά να περνάς τοτε...πολύ φοβάμαι όμως οτι θα σε βρεί ο Τριαναφυλλόπουλος....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχτες που λετε καθως καθόμουν με την παρέα μου,ξαφνικα χτυπαει το κινητό μου.Εκει που πάω να το σηκώσω,βλεπω εναν αριθμο 33000000000!!!Παω να το σηκωσω και το κλεινουν.Αμεσως μετα προσπαθω να παρο τηλ τον αριθμο αυτο αλλα μου λεει πως δεν υπαρχει αυτος ο αριθμός.Τι μπορει να ειναι?ειναι αριθμος με 11 ψηφια και απο οτι ξερω..τα ψηφια πρεπει να ειναι 10.Για μια στηγμη μου περασε απο το μυαλο πως μπορει να ηταν ο Θεος/Διαβολος...αλλα μπα...δυσκολο:rolleyes:

Οποιος εχει καμια ιδεα...ας μας πει.Εχω μεγαλη περιεργεια

 

Φίλε έκανα μια 3G κλήση σε αυτόν τον αριθμό και δες ποιος μου απάντησε:confused::confused::confused:

post-82105-129062961174_thumb.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...