Προς το περιεχόμενο

Άνθρωποι ή κτήνη;


VaSouLaKi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 62
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Είμαι κατά της θανατικής ποινής...πιστεύω ότι να τιμωρούνται με το ίδιο νόμισμα είναι το καλύτερο!!!

Τώρα αυτό που λες είναι αντίφαση. Αν το είχαν σκοτώσει τότε η πληρωμή με το ίδιο νόμισμα είναι ο θάνατος! Είσαι κατά της θανατικής ποινής ή όχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας επιστρέψουμε λοιπόν στους νόμους της ζούγκλας.

ας ξανακάνουμε τη γη έναν απέραντο βάλτο κατοικημένο από δεινόσαυρους.

εκεί που η ορθογραφία δε θα έχει σημασία.

 

 

εγώ λέω να χαλαρώσετε με τις θανατικές ποινές και τις λοιπές πίπες

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι καραμπίνα .. θέλουν πιο επώδυνο θάνατο ... να τους φιμώσουμε το στωμα για 15 μερες και μετα να τους γδαρουμε ζωντανούς

 

. Έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω λεω ΠΡΙΝ ασχοληθουμε με τους κακους ανθρωπους που κανουν κακα πραματα στα καημενα τα ζωακια να ασχοληθουμε με τους ανα τον κοσμο κακους ανθρωπους που κανουν κακο στα παιδακια αλλα και στους μεγαλους....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφήστε τις θανατικές ποινές, ξέρετε κανέναν να τιμωρήθηκε έστω και με πρόστιμο γιατί σκότωσε, βασανίζει η εγκατέλειψε κάποιο ζώο;

Υπάρχει σχετική νομοθεσία αλλα σχεδόν ποτε δεν εφαρμόζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω λεω ΠΡΙΝ ασχοληθουμε με τους κακους ανθρωπους που κανουν κακα πραματα στα καημενα τα ζωακια να ασχοληθουμε με τους ανα τον κοσμο κακους ανθρωπους που κανουν κακο στα παιδακια αλλα και στους μεγαλους....

 

Τί να πρωτο πεις πάνω σε αυτό βρε poscαman....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάλλον πιτσιρικάδες θα το έκαναν…

 

το μεσημέρι άκουσα στο ραδιόφωνο για ένα παρόμοιο περιστατικό σε σχολείο, με βιντεοσκόπηση , αλλα δεν το πρόλαβα…έμαθε κανείς περί τίνος πρόκειται?

κάποιοι μαθητές μλστ αποβλήθηκαν οριστικά…ίσως είναι το ίδιο περιστατικό(???)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρομαι που η χρήστρια vasoulaki έχει λύσει τα κοινωνικά-οικονομικά της προβλήματα και ασχολείται με προβλήματα σκύλων.

 

Το σκυλί αυτό δεν βρέθηκε εκεί επειδή το βάλαν εξωγήινοι ούτε επειδή αβιογεννήθηκε.Κάποιοι φιλόζωοι σκέφτηκαν πως επειδή το σκυλάκι αυτό δεν ήταν ωραίο να το αφήσουν στο δρόμο όπως είχαν στειρώσει και τη μανούλα του(φαίνεται πως την πρώτη φορά δεν μπόρεσαν να πουλήσουν όλα τα κουτάβια).

 

Μόνη λύση ο μπόγιας να μαζέψει τα αδέσποτα (και τους "φιλόζωους")

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σχολιαζω...δεν ειμαι εδω για να κρινομαι αλλα ουτε και να κρινω..απλα εθεσα ενα ζητημα και ενα θεμα...

Επειδη αγαπαω τα ζωα...ας με μαζεψει ο μπογιας κανενα προβλημα!!;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.Κάποιοι φιλόζωοι σκέφτηκαν πως επειδή το σκυλάκι αυτό δεν ήταν ωραίο να το αφήσουν στο δρόμο όπως είχαν στειρώσει και τη μανούλα του(φαίνεται πως την πρώτη φορά δεν μπόρεσαν να πουλήσουν όλα τα κουτάβια).

εδώ νόημα δε βγαίνει

 

Μόνη λύση ο μπόγιας να μαζέψει τα αδέσποτα (και τους "φιλόζωους")

 

κατά τ άλλα θα συμφωνούσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...