Προς το περιεχόμενο

δεν τερματιζει...


maggle

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ο αδερφος μου πηρε ενα λαπτοπ με windows vista εγκατεστημενα και οταν θελει να τερματισει τη λειτουργια του υπολογιστη με τον γνωστο τροπο δεν κλεινει με τιποτα!!!δεν το κανει παντα.τι στο καλο φταιει,τα vista ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπας και τα βαζει στην αναμονη γιατι το default κουμπι στην εναρξη στα vista ειναι η αναμονη

 

Κλικ δηλαδη στο βελακι διπλα απο το συμβολο της κλειδαριας και επιλογη "τερματισμος λειτουργιας"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο αδερφος μου πηρε ενα λαπτοπ με windows vista εγκατεστημενα και οταν θελει να τερματισει τη λειτουργια του υπολογιστη με τον γνωστο τροπο δεν κλεινει με τιποτα!!!δεν το κανει παντα.τι στο καλο φταιει,τα vista ?
κατι δεν συμβιβαζεται και δεν το αφηνει να κλεισει η μπαινεις στο conflig και απενεργοποιεις ενα ενα για να το βρεις η ειναι αυτο ποθ εγκατεστησες τελευταιο η για μενα βαλε για αρχη cc cleaner ψαξε και φτιαξε kai registry και erros ειναι ευκολο στο χειρεισμο .. μαλλον θα το φτιαξει και βλεπεις... εδω ειμαστε...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον Πίνακα ελέγχου θα ψάξεις κάτι σε αξιοπιστία και επιδόσεις, εκεί μου φαίνεται λέει ποιά προγράμματα εμποδίζουν ή καθηστερούν τον τερματισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλικ δηλαδη στο βελακι διπλα απο το συμβολο της κλειδαριας και επιλογη "τερματισμος λειτουργιας"

 

Kαι στάνταρ αυτό είναι που δεν κάνει...:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...