Προς το περιεχόμενο

Ποια απο τις 2 agp?


geo99rge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια καλησπερα, τα φωτα σας, λοιπον οπως λεει και ο τιτλος ποια απο τις 2 ειναι καλυτερη, τη γνωμη σας για παιχνιδια περισσο τερο την θελω αλλα ειμαι ακομα σε agp. ευχαριστω

1. ati 1950 http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=20&category=69977735&product=918415

2.xfx 7900 gs http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.519598

 

κατα προτιμηση κλεινω προς την nvidia απλα γιατι εχω φοβηθει την ατι με τους drivers στο agp που δεν εχει υποστηριξει, αλλα συμβαινει το ιδιο και στην 1950?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπική προτίμηση Ati. Όχι ότι η 7900GS είναι χειρότερη.

Όχι, από όσο ξέρω η συγκεκριμένη δεν έχει πρόβλημα με τους drivers.

Ρίξε μια ματιά κι εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω παιδια για τις απαντησεις οπως βλεπετε και στην υπογραφη μου πηρα την 2600 προ, η οποια και στο google earth κολλαει και ημουν μεταξυ να παρω μια καλυτερη για παιχνιδια κυριως οπως callof duty4, nfs pro και τα λοιπα,

εχω φοβηθει λιγο και με τους drivers τις ati και για αυτο να παρω μια που θα αντεξει κανα χρονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή που πήρες αν θυμάμαι καλά είχε κάτι προβλήματα με το AGP. Δεν ξέρω αν διορθώθηκαν με τους νεότερους drivers.

 

καλα θυμασαι φιλε μου, αλλα τζιφος μια απο τα ιδια δεν δουλευει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΑΚΡΑΝ HD 3850 AGP...Συγκρινε χαρακτηριστικα εδω με οποιαδηποτε απο τισ 2...

http://www.sapphiretech.com/us/products/products_overview.php?gpid=211&grp=2 ... Κανε υπομονη μεγαλε,ΔΕΝ αξιζει να δωσεις ΟΥΤΕ ευρω για καμμια καρτα που δεν ειναι για Windows Vista και σε μερικους μηνες χωρις DirectX 10.1 θα ειναι απλα...αχρηστη...

Βρες ακρη και παρηγγειλε την...Αμα το ψαξεις λιγο,θα την βρεις ακομα και με 170 Ευρω μαζι με τα εξοδα αποστολης απο ΗΠΑ...Αξιζει τον κοπο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[...]ΔΕΝ αξιζει να δωσεις ΟΥΤΕ ευρω για καμμια καρτα που δεν ειναι για Windows Vista και σε μερικους μηνες χωρις DirectX 10.1 θα ειναι απλα...αχρηστη[...]

Προσπερνώ το γεγονός ότι ήδη πραγματοποίησε την αγορά και θα σταθώ στο παραπάνω.

Τι θα πει δεν είναι για windows vista; dx10 έχουν τα Vista αυτή τη στιγμή όπως και η 2600pro.

Όντως σε μερικούς μήνες ίσως είναι άχρηστη αλλά αντί για "μερικούς" βάλε ">24". Ακόμα δεν έχουμε δει ούτε ένα game dx10 (παρότι υπάρχει εδώ και 1-1,5 χρόνο) θα δούμε 10.1;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη το γνωριζεις πολυ καλα το τριπακι των συνεχων αναβαθμισεων,εγψ απλα ειπα το προφανες:Γιατι,απο την στιγμη που εχει ΤΩΡΑ την δυνατοτητα να αγορασει κατι πιο συγχρονο που θα αντεξει ΠΟΛΥ παραπανω,για μολις μερικα ευρω διαφορα,να μην το κανει???

Και φυσικα δεν το λεω σαν μετα χριστων προφητης,αλλα αν το παλλικαρι διαβαζε το post για το τι τραβηξα εγω με την HD 2600 Pro,δεν θα την επαιρνε...Ωστοσω ΤΩΡΑ γυρνα τη πισω,γιατι στο υπογραφω πωσ ακρη ΔΕΝ θα βρεις και παρηγγειλε την HD 3850 AGP απο το Internet...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι παιδια δε βαζω σβιστα ακομα ακομα με χπ μια χαρα ειναι το πισακι, direct 10 δεν θα υποστηριζουν τα χπ? παντος σε ενα απο ποστ ενα παλικαρι ειπε οτι ερχετε στο τελος του μηνα για να δουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...