Προς το περιεχόμενο

***Μεταχειρισμένα βιβλία***


1234

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως για Ελληνικά βιβλία αλλά πριν το 1900 ,ιστορικά,λαογραφικά και άλλα αν κάποιος έχει κάποιο λινκ ας το γράψει.

Ελάχιστα ανακαλύπτω στο ΕΒΑΥ

(αναφέρωμαι πάντα σε Ελληνική γραφή και όχι ξενόγλωσσα με Ελληνικό θέμα και αυτά με τρελές τιμές ).

Έχω μεγάλο αρχείο

(όπως φαίνεται και στο BLOG μου)

αλλά πάντα υπάρχουν κενά για συμπλήρωμα και για να αντλήσω πληροφορίες.

 

Εδώ υπάρχουν πολλά και σπάνια έντυπα και άλλα συλλεκτικά.

 

 

http://www.124sold.gr/otheritems.php?owner=33&nick=teoso

Επεξ/σία από NOMIKOS
λινκ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://usedbooks.bibliupoli.gr/

κοιτα αυτο το σαιτ.

Εχει διαφορα και αρκετα.

για αγγλικα παντως σε οποιο σαιτ και να μπεις με βιβλια εχει κ μεταχειρισμενα αλλα για ελληνικα μονο αυτο ξερω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • 1 χρόνο αργότερα...

Δειτε και αυτο: www.trueque.gr, όπου κατά βάση πωλούνται και αγοράζονται βιβλία, περιοδικά, CDs, DVDs, video games, δίσκοι βινυλίου χωρίς χρήματα. Οι ανταλλαγές διευκολύνονται από τη χρήση μίας εναλλακτικής μονάδας - δεν χρειάζεται κάποιος να διαθέτει ευρώ ή κάποιο άλλο νόμισμα για να αγοράσει κάτι.

Ειναι καινουργιο site. Όσο αυξάνονται τα μέλη τόσο θα αυξάνονται και οι αγγελίες προσφοράς/ζήτησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Παιδιά αν θέλετε βιβλία στα αγγλικά ρίξτε μια ματιά στο www.awesomebooks.com έχει πάρα πολλούς τίτλους και με λίγο ψάξιμο βρίσκεις απίστευτες ευκαιρίες. Τα μεταφορικα για παραγγελία 2 τίτλων και άνω είναι δωρεάν αλλα και για 1 βιβλίο είναι μονο μια στερλίνα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρα πολύ ενδιαφέρον! Ίσως ήρθε ο καιρός που θα αγοράσω ξανά χάρτινο βιβλίο (γιατί από τότε που πήρα το Kindle έχω κόψει τις αγορές).

 

Το μεγαλύτερό μου πρόβλημα με το Alibris ήταν τα παράλογα μεταφορικά τους (τα οποια μάλιστα κάποια στιγμή αυξήθηκαν ακόμα περισσότερο, αν και τώρα πια δεν ξέρω τι παίζει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 χρόνια αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...