Προς το περιεχόμενο

Ποιό Laptop προτιμάτε και γιατί;


madsc

Ποιό Laptop προτιμάτε και γιατί;  

1.286 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιό Laptop προτιμάτε και γιατί;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περισσότερο internet, multimedia και προγραμματισμός δλδ όχι και πολύ απαιτητική χρήση.
Κοιτα καλος ειναι για τα λεφτα του, αλλα θα μπορουσες να δεις και κατι με πιο ισχυρο επεξεργαστη και καρτα γραφικων Link.png Site: πχ .
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

acer φυσικα....αν μου βρειτε αλλο φορητο να εχει τοσο καλη τιμη-αποδοση παω πασο

 

Η acer αυτο ειναι το θετικο της,αλλα ειναι να μην μπλεξεις με το service....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πιστεύω πως οσο πιο δισιμη ειναι μια μαρκα τοσο και πιο καλο θα ειναι το lap-top

δεν ειναι σωστο αυτο που λες. Με αυτο το σκεπτικό δεν θα υπήρχε λόγος να υπάρχουν περισσότερες απο 2 αντε 3 πρωτοκλασσάτες εταιρίες. Κι ομως υπάρχουν και έχουν -σε περιπτώσεις- καλυτερα προιοντα απο τις "μεγαλες".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για μενα η καλυτερη εταιρεια ειναι η Asus αλλα δεν ξερω γιατι δεν κυκλοφορει και πολυ,το ιδιο και στη Κυπρο.

Γιαυτο και δεν εχουμε γνωμες για την Asus. ειμαι κατοχος Asus και αυτο το λαπτοπ δουλευει και δουλεψε αμετρητες ωρες,το αφηνω κανει seeding torrents κτλ....και καθολη τη διαρκεια της μερας ασχολουμε με αυτο...τουλαχιστον 2μιση χρονια δουλευει ολο το 24ωρο ,κλεινει μονο για κανενα restart και για καμια μεταφορα σε κανενα ταξιδι. το εχω 4 χρονια...και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

kalimera h kalispera se olous.

epeidh tyxeni kai doyleuw kai poylaw laptops, to shmantikotero kata thn gnwmi moy exei na kanei me thn eguhsi poy exoun.gia ayto proteinw TOSHIBA - TURBO X - DELL kai LG (exoun 2 xronia on site)

ennoeite oti kai ta sony einai apo ta poiotikotera basi kataskeuhs notebook alla i eguhsi einai trexa gureve, ki egw SONY exw agorasei apla exw atoma pou ean pathei kati ,to ftiaxnw....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΙBM Τhinkpad τα καλυτερα συστηματα ,τα πιο ανθεκτικα και παραλληλα λεπτα.Αντε και καποια hp .Ολα τα αλλα ειναι για κοριτσακια.Και τα macbook ειναι καλα laptop εξαιτιας βεβαια της εμφανισης και φυσικα του λειτουργικου.Χωρις unix τα macbook θα ηταν πλαστικα πανακριβα παιχνιδια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

οπας....

βρηκα ανθρωπο για συζητηση....:-)

ναι ρε ΤΑΣΟ δεν κυκλοφορει και πολυ,ενω σαν εταιρεια ειναι κορυφη,εχει καρτες γραφικων,μητρικες,dvd-rom κτλ....αλλα δεν κυκλοφορει και πολυ Κυπρο και Ελλαδα,γιαυτο και δεν εχουμε πολλες αποψεις εδω περα,αν εφερναν πιο πολλα ASUS πιστευω θα αλλαζαν πολλες συζητησεις εδω περα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...