Προς το περιεχόμενο

Ποιό τραγούδι ακούτε τώρα?


rile

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 27,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ένα από τα αγαπημένα μου albums από πολύ παλιά:

 

 

Κάποιος να προτείνει κάτι καλό με παρόμοιο ήχο;

Το καλύτερο δώρο μου έκανες σήμερα. Ακούω το album εδώ και 45 λεπτά. Είναι τέλειο! Κρίμα που δε μου έρχεται κάτι στο μυαλό να ανταποδώσω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^Απ' τα πιο αγαπημένα μου του Βασιλάρα. :-)

Το ειχε βαλει ο διπλα κ το θυμηθηκα αλλα εκτελεση Νταλαρα..Δεν ακουω Νταλαρα σε καμια περιπτωση αλλα δεν το ελεγε κ ασχημα.

Τωρα ποιος το τραγουδησε πρωτος δεν το ξερω..Υπεροχο κομματι, συμφωνω αστροσυννεφο ¨ )  !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειχε βαλει ο διπλα κ το θυμηθηκα αλλα εκτελεση Νταλαρα..Δεν ακουω Νταλαρα σε καμια περιπτωση αλλα δεν το ελεγε κ ασχημα.

Τωρα ποιος το τραγουδησε πρωτος δεν το ξερω..Υπεροχο κομματι, συμφωνω αστροσυννεφο ¨ )  !!

 

Παρότι ακούω Νταλάρα, δεν έτυχε να τ' ακούσω ποτέ απ' αυτόν. Οι μόνες εκτελέσεις που ξέρω είναι (με σειρά πρoτίμησης): Παπακωνσταντίνου, Αρβανιτάκη & Ζερβουδάκης, Μουτσάτσου & Σκιαδαρέση. Just for the record, πρώτος το είπε ο Παπακωνσταντίνου κι είναι διασκευή αυτού εδώ.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως ειχε βαλει αυτο που τραγουδουν Νταλαρας με Παπ. μαζι κ ετυχε οταν βγηκα στο μπαλκονι να ακουσω μονο την φωνη του Νταλαρα

Τι να μας πει κ ο Ιταλος   : P 

 

https://youtu.be/CewVjWKRfVU

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως ειχε βαλει αυτο που τραγουδουν Νταλαρας με Παπ. μαζι κ ετυχε οταν βγηκα στο μπαλκονι να ακουσω μονο την φωνη του Νταλαρα

Τι να μας πει κ ο Ιταλος   : P 

 

https://youtu.be/CewVjWKRfVU

 

Όντως, διόλου άσχημο κι από Νταλάρα. Αλλά, πώς να το κάνουμε, η top είναι του Παπακωνσταντίνου.

Απλώς τ' ακούς κι ανατριχιάζεις. (Αχ, κι αυτή η πένα τής Νικολακοπούλου!!)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...