Προς το περιεχόμενο

Ποιό τραγούδι ακούτε τώρα?


rile

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 27,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξέρω ότι το παρακάτω τραγούδι είναι στημένο για το show λοιπόν η ιστορία του τυπά λέει πως πήγε να τραγουδήσει και τον άκουσε ένας της παραγωγής που του έκανε εντύπωση, τον έβαλε μέσα στην επιτροπή και είπε να κανουν ηχογράφηση ταυτόχρονα. Τελικά είχε δίκιο αυτός που τον ανακάλυψε και τον έχωσε μιας και σήμερα έχει κάνει καριέρα. Μου αρέσει γιατί ο τυπάς το λέει και το αισθάνεται!!

Download video

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πριν νομίζω 11-12 χρονια όταν ακόμα ήταν σε εφαρμογή από τους δήμους να κανουν μικρές συναυλίες σε πλατείες με καλλιτέχνες που απλά γούσταραν να ακουστούν τα καλοκαίρια και ωραίο θέαμα για τους τουρίστες, ήμουν στην Ηλιούπολη και πετυχαίνω μια τέτοια συναυλία όπου έπαιζε ένα συγκρότημα k-pop(προσπαθούσε δλδ). Κάθομαι σε μια θέση και εγώ, μη καπνιστής με ενοχλούσε λίγο ο δίπλα που κάπνιζε, δε θα του έλεγα τίποτα έριξα απλά μια πεταχτή ματιά... κοιτάω μια φορά... λέω αποκλείετε... κοιτάω ξανά και τον ρωτάω αν είναι Έλληνας του εξωτερικού γιατί έλεγε το μπράβο με έναν περίεργο τρόπο μου λέει στα αγγλικά "όχι δεν είμαι από Ελλάδα..." και τότε λέω θα ρωτήσω και ας γίνω ρεζίλη... του λέω "μήπως είστε ο Casey Spooner;" ξαφνικά γουρλώνει τα μάτια του και λέει "Με ξέρεις; Πως με αναγνώρισες; Ελλάδα είμαι σχεδόν ανύπαρκτος" και του λέω "όχι σε όλους" μετά πιάσαμε την συζήτηση, απλή κουβεντούλα τα κλασσικά πως περνάει, του είπα ότι είμαι από το τάδε συγκρότημα και λέει "No F***ing way!" και έλεγε για ένα τραγούδι μας και ένοιωσα ωραία που κάποιοι μας ήξεραν από Αμερική μεριά και ιδικά όταν ο άλλος είναι διασημότητα. Φοβερός τύπος, δεν κολλούσε πουθενά, ούτε ένα δευτερόλεπτο δεν έφαγε σκάλωμα για να μην φαίνονται οι όχι νορμάλ σεξουαλικές του προτιμήσεις, πολύ ανοιχτός, φιλικός και καλό χιούμορ με αυτοσαρκασμό.

Ας τον δούμε στο κλασσικά ιστορικό ντουέτο του ως "Fisherspooner" με τον Warren Fischer. Θα έβαζα κανένα του σόλο αλλά πιθανόν να μην φαίνονται Ελλάδα λόγο περιεχομένου αλλά και να φαίνονται.... ε όπως και να έχει είναι πολύ ωμό πορνό 😂

 

Download video
Download video

Ένα κάπως νορμάλ που θυμήθηκα:

Download video

 

Επεξ/σία από SeXBOX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...