Προς το περιεχόμενο

Ποιό τραγούδι ακούτε τώρα?


rile

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 27,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 hours ago, AtiX said:
Download video

Πραγματικά με γύρισες πίσω χρονια που άκουγα πολύ Suede και Depeche Mode, Orbital, Kula Shaker, The Pulp, Stereo MC's, Aerosmith, Red Hot Chili Peppers, Patti Smith, κλπ. Ωραίο το νέο κομμάτι.

Download video

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και είμαι δουλειά και με βάλανε παρά την θέληση μου να κάτσω γραφείο γιατί έπεσε η πίεση μου... άκουγα αυτό... τρέμουν και τα χέρια...

Download video

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ξέρω... αλλά οταν ακούω την φωνή του κάτι παθαίνω... θεωρώ την καλύτερη ανδρική σήμερα...

Το έχω "βάλει" δύο φορές...

άλλη μια πειράζει???

Επεξ/σία από AtiX
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 minutes ago, AtiX said:

Δεν ξέρω... αλλά οταν ακούω την φωνή του κάτι παθαίνω... θεωρώ την καλύτερη ανδρική σήμερα...

Συμφωνώ, αλλά θα προσθέσω και τoν Paul David Hewson(Bono), εχω δει U2 τρεις φορές στην ζωή μου ζωντανά στα tour τους: Zoo TV, Elevation και Innocence & Experience. Σε κάθε συναυλία η φωνή του ήταν πανέμορφη, ιδανική για ροκ και ποτέ μα ποτέ η ίδια κάθε φορά που άκουγα τα ίδια τραγούδια στα tour ήταν σαν νέες εκτελέσεις, απίστευτη φωνή και κάθε φορά διαφορετική και όμορφη. Μονο τώρα τα τελευταια χρονια αν ακούσεις πολύ προσεκτικά "σπάει" κάπως αλλά και πάλι μένει όμορφη. Την προσωπική του ζωή την αφήνω απ έξω... αν την πιάσω θα κατεβάσω καντήλια αλλά σαν καλλιτέχνης εξαιρετικός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, SeXBOX είπε

Συμφωνώ, αλλά θα προσθέσω και τoν Paul David Hewson(Bono), εχω δει U2 τρεις φορές στην ζωή μου ζωντανά στα tour τους: Zoo TV, Elevation και Innocence & Experience. Σε κάθε συναυλία η φωνή του ήταν πανέμορφη, ιδανική για ροκ και ποτέ μα ποτέ η ίδια κάθε φορά που άκουγα τα ίδια τραγούδια στα tour ήταν σαν νέες εκτελέσεις, απίστευτη φωνή και κάθε φορά διαφορετική και όμορφη. Μονο τώρα τα τελευταια χρονια αν ακούσεις πολύ προσεκτικά "σπάει" κάπως αλλά και πάλι μένει όμορφη. Την προσωπική του ζωή την αφήνω απ έξω... αν την πιάσω θα κατεβάσω καντήλια αλλά σαν καλλιτέχνης εξαιρετικός.

Συμφωνώ... και η φωνή του Bono είναι από τις κορυφαίες αλλά δεν έχει παρουσιάσει κάτι εδώ και χρόνια... Ίσως κάνω λάθος και να μου διαφεύγει κάτι, αλλά τα τελευταία χρόνια δεν έχω ακούσει κάτι καινούριο από αυτόν, οπότε στην συνείδηση μου, πλέον, τον θεωρώ παροπλισμένο...

Τα τελευταία χρόνια ξεχωρίζω, επίσης, και τον Arnór Dan...

Απίστευτη φωνή που με γεμίζει ευαισθησία, συναισθήματα και εικόνες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...