Προς το περιεχόμενο

Διαφημιστικες γιωτομπαλιες


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί η κοπελιά στη τελευταία διαφήμιση της wind ειναι τόσο σκύλα? Μιλάω για αυτη με τα tablet που έχει παει το ζευγάρι να αγοράσει και πετυχαινουν εκει μια γνωστή. Οποτε τη βλεπω μου γυρνάνε τα άντερα. Σιγα μωρη που σε ενοχλεί η ξανθιά? Μου φαίνεται οτι εσύ θα επερνες οτι έβρισκες για να μπαίνεις στο φβ και να τη βρίζεις...ξινή....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα παλι με εχει σπασει η χριστουγενιατικη διαφημηση ραδιωφονικη του αγαπημενου μας καταστηματος.ενταξει το ξερω σε μερικους θα αρεσει μπορει,, γιατι ειναι χριστουγενιατικο και οτι χριστουγενιατικο να ακουμε μας αρεσει.Aλλα το συγκ σποτ ειναι νευροσπαστο

με κατι σκατομωρα να τραγουδανε εγω εγω εγω και μετα μια βλαμενη εγω και μετα ο μ  @#@#@#         ο καθηγητης ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ      βρε αι σιχτιρ με τα εγω σας.λες και τα παιδακια ειπαρχει περιπτωση να τους φερουν αυτα τα δωρα οι γονεις;;;

α και πιο ειναι το καταστημα απ ωπου τη παιζει;;; οπιος το βρει κερδιζει εκπτωση στα ΤΖΑΜΠΟ :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

εμενα παλι με εχει σπασει η χριστουγενιατικη διαφημηση ραδιωφονικη του αγαπημενου μας καταστηματος.ενταξει το ξερω σε μερικους θα αρεσει μπορει,, γιατι ειναι χριστουγενιατικο και οτι χριστουγενιατικο να ακουμε μας αρεσει.Aλλα το συγκ σποτ ειναι νευροσπαστο
με κατι σκατομωρα να τραγουδανε εγω εγω εγω και μετα μια βλαμενη εγω και μετα ο μ  @#@#@#         ο καθηγητης ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ      βρε αι σιχτιρ με τα εγω σας.λες και τα παιδακια ειπαρχει περιπτωση να τους φερουν αυτα τα δωρα οι γονεις;;;
α και πιο ειναι το καταστημα απ ωπου τη παιζει;;; οπιος το βρει κερδιζει εκπτωση στα ΤΖΑΜΠΟ :lol:

 

 

Απολύτως άθλια διαφήμιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρω και ειδικά η ενοχλητική εκφωνήτρια, για δώρο για τις γιορτές, κάτι του χρειάζεται, Χρυσαυγίτες μεταμφιεσμένους σε Άϊ - Βασίληδες, να την σαπίσουν στο ξύλο, και μετά να την κάψουν σε χαλασμένο τζάκι, έτσι να τελειώνουμε.  :angry:  :angry:  :angry:

πιστεψε με τα επομενα χριστουγεννα θα ξαναεπανελθει :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

κορυφαία ατάκα από διαφήμιση που άκουσα χθες.

pharmaton vitamigen , βιταμίνη χαπάκι

''αποδεδειγμένα βελτιώνει την ποιότητα της ζωής κατά 86% ''

και όμως  !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην είσαι τόσο δύσπιστος. Αν πάρεις το χαπάκι και χρησιμοποιήσεις ένα καλό ποιοτητοζωήμετρο πριν και μετά θα δεις ότι ισχύει.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
η νεα ραδιωφονικη διαφημιση των τζαμπο για τη μερα του αγ βαλεντινου κρυβει σεξουαλικα υπονοουμενα :unsure:

Να σου παρω μια;;Να σου παρω μια;;; :-D ;Να σου παρω μια;;καρδουλα; :-) ;Να σου παρω μια;;;λαλαλα κορμακι :-D

ΞΕΡΩ τι θελει να πει ο ποιητης αλλα εμεις αλο καταλαβαμε :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ναι, και με τις απόκριες που λένε "είναι όλα σεμνά!", γιατί πέρσι θυμάμαι που πάλι έλεγε διάφορα (καλά και φέτος λέει "μαμά, άσε τις χειροπέδες" ή κάπως έτσι), έχουν ξεφύγει ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Γεια σας, καινούργιος από το φόρουμ.

Να σας πω ποιές διαφημίσεις μου την σπάνε τώρα τελευταία:

- Όταν ακούω SENTRA FM, ξαφνικά έρχεται η πανηλίθια διαφήμιση του 11870, με ένα πανβλακώδες τζινγκλάκι, που με κάνει να σπάω το ράδιο.

- Το ίδιο και με τον NOVA ΣΠΟΡ FM, με τις κωλοδιαφημίσεις της Forthnet, με την σταχτοπούτα (το παίζει κάθε μία ώρα μετά το σήμα του σταθμού).

- Επίσης, όλες της Cosmote και του ΟΤΕ (θέλω να φύγουν από την χώρα μας, οι κωλογερμανοί της Μέρκελ), όπως και της Vodafone και της HOL.

- Το ίδιο για τις διαφημίσεις του Κωτσόβολου (με κάτι ατάλαντους ρόλους γνωστών ηθοποιών της κακιάς ώρας), όπως και της MediaMarkt (με τον σπαστικό τσιριχτό από τον εκφωνητή).

- Επίσης και των τραπεζών (πώς το κατέντησαν το τραπεζικό σύστημα οι διάφοροι πολιτικοί, δεν ξέρω).

- Για JUMBO δεν ξέρουμε τί έρχεται, θα σας ενημερώσω προς το τέλος του καλοκαιριού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Να και 3 διαφημίσεις, για τον λόγο τον οποίο, θα ήθελα οι δημιουργοί αυτών να λιντζαριστούν στο Σύνταγμα:

https://www.youtube.com/watch?v=3JoLFEoWnrc&list=UU5qGAPwTtkKc8tBJj9MTkQQ

11880 με τον σκατοgay τον Λιανό παρακαλώ.

https://www.youtube.com/watch?v=T19leVs4q84&index=2&list=UU5qGAPwTtkKc8tBJj9MTkQQ

Άλλη μία των JUMBO με την καημένη την Στανίση, και τελικά αποφάσισα να σας ενημερώσω και μέσα στο κατακαλόκαιρο.

Όπως και μία του Γερμανού (ξέρετε, θέλω να βασανίσω τον Σαμαρά και τον Βενιζέλο, όπως και την καγκελάριο Μέρκελ που τον ξεπούλησαν) με κάτι επίσης ατάλαντους ηθοποιούς της κακιάς ώρας, που κανονικά θα τους είχα λιντζάρει εγώ, αφού μιλάνε Ελληνικά σαν καθυστερημένοι. Ακόμα δεν έχει βγει βίντεο σχετικά με αυτήν την διαφήμιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...