Προς το περιεχόμενο

Διαφημιστικες γιωτομπαλιες


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μερικες διαφημισεις ειναι για φαπες ωρες ωρες. Η καινουρια της Forthnet(για ν αμην λετε, και γω Forthnet εχω) που λεει ο τυπος στον γερο πατερα του για να τον πεισει να φυγει απο τον ΟΤΕ

 

-Αν σκεφτομασταν ετσι(που να τρεχουμε τωρα) οι μοναδες θα επεφταν με το καλημερα και απο broadband...

 

ΠΟΙΟ BROADBAND ΤΟ ΦΕΛΕΚΙ ΜΟΥ?Δλδ θελει να μας πει οτι τον παπου που δεν θελει να φυγει απο τον ΟΤΕ και δεν ξερει τι ειναι η Forthnet τον ενδιαφερει το internet?Και ακομα περισσοτερο, ξερει τι ειναι το broadband???

 

Αλλα παραδειγματα γιωτομπαλιας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 329
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η διαφήμιση που είναι ο τύπος στο αυτοκίνητο με την οικογένεια του και εκεί που πηγαίνει εξαφανίζεται η γυναίκα και τα παιδιά του και αυτός αρχίζει να γκαζώνει. Μετά εμφανίζονται και χάνονται πάλι με τα γκάζια τέρμα. Τόσο γρήγορο αμάξι δηλαδή που ξεχνάς ότι έχεις την γυναίκα και τα παιδιά σου μέσα. Πάτα γκάζι και όποιον πάρει ο χάρος.

 

Πολύ άθλια διαφήμιση. Δυστυχώς δεν θυμάμαι την εταιρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μεγαλυτερη μαλακια ειναι η διαφημιση με το βιταμ και την ρενια λουιζιδου.

 

πρωινο ....με βιταμ,και βλεπεις στο τραπεζι τσουρεκακια χυμους ψωμι φρεσκο να καιει,γαλα γνησιο κατσικισιο,τυροπιτες....ενα γεματο τραπεζι.ενα πληρες και ισοροπημενο πρωινο σου λεει μετα.

 

σου δινει την εντυπωση η διαφημιση,οτι ο κοσμος ξυπναει καθημερινα το πρωι,κανει το μπανιο του,πλενει τα δοντια του,καθωνται ολοι οικογενιακος στο τραπεζι κανα 2ωρο με την ησυχια του,ο παππους και η γιαγια διπλα,να απολαυσει το πρωινο,διχως να τον νοιαζει το ανχος της δουλειας και της καθημερινοτητας.... (προσωπικα δεν εχουμε μπορεσει ποτε να κατσουμε οικογενιακος να φαμε πρωινο,οπως μας λεει η κυρια λουιζιδου στην διαφημιση.και επισης ολοι οσοι γνωριζω,γιατι πολυ απλα δεν προλαβαινουμε).

 

με ολα μας τα προβληματα στην σημερινη κοινωνια,με το στρες,το χαμηλο μεροκαματο και με ολα αυτα που τραβαει καθημερινα ο απλος κοσμος,μου την δινουν τετιου ειδους διαφημισεις,που προσπαθουν να μας δειξουν ποσο απλη, ομορφη και ευκολη ειναι η καθημερινη μας ζωη.

 

μου την δινει λοιπον καθε μερα αυτο το ....πρωινο με βιταμ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και επισης ολες οι διαφημισεις εβγα,φαγε,creta farm,κτλ.

 

οι αγελαδες αλωνιζουν στις φαρμες,πεντακαθαρες,παιζουνε ποδοσφαιρο στο καταπρασινο τοπιο.... πραγματικα μια ονειρεμενη ζωη!

 

επισης αλλη μαλακια η διαδημιση της Eurobank με τον γαμο.αποτυχια μεγαλη...

πρεπει να γελασουμε δηλαδη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι πιο σιχαμερες και γυφτικες τελειως ειναι του Τζαμπο στο ραδιοφωνο και των Μακιτα στην ερα σπορ

ενας καραγκιοζης που λεει οτι επεσε σε κινηση και κοβει δρομο με τα πριονια και το παιζει εξυπναδα

οπως και τα Χριστουγεννα παλι που ειχαν βαλει ηχους απο πριονια και τρυπανια να παιζουν τα καλαντα

Τι πιο ευχαριστο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μεγαλυτερη μαλακια ειναι η διαφημιση με το βιταμ και την ρενια λουιζιδου.

 

Ναι ρε φίλε!! Πόσο μου την δίνει και μένα αυτή η διαφήμιση :mad:

 

Επίσης όλες οι διαφημίσεις για τηλεφωνικούς καταλόγους 118** :eek:

 

Και η πιο σπαστική αυτή του Jambo στο ραδιόφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια από τις χειρότερές μου,

διαφημίζουν υποκατάστατο ζάχαρης νομίζω

και έχουν φτιάξει 2 καφέδες, τον ένα με αυτό το προϊόν κ τον άλλο με κανονική ζάχαρη.

πίνει ο ένας απ το ένα φλιτζάνι κ του λέει η τύπισσα, "αυτός είναι ο δικός μου καφές"

"όχι είναι ο δικός μου" λέει ο άλλος.

"ειναι δικός μου"

- οχι δικός μου

- δικος μου

καμιά 10αριά φορές

 

όσες κ οι φορές που κοπανούσα το κεφάλι μου όταν την είδα

 

 

επίσης,

η άλλη για το broadband με την 24/7 πρόσβαση με την γεματούλα ηθοποιό που πάει στον καναπέ στο γιο της κ του λέει "κεγδίσαμε"

 

επίσης όλες των 118**

θάνατος στα αρκουδάκια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

επίσης,

η άλλη για το broadband με την 24/7 πρόσβαση με την γεματούλα ηθοποιό που πάει στον καναπέ στο γιο της κ του λέει "κεγδίσαμε"

 

 

είναι όμως εκπληκτικά αστείο το πόσο κομμάτια φεύγει ο τελευταίος παίχτης στην συγκεκριμένη διαφήμιση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...