Προς το περιεχόμενο

Διαφημιστικες γιωτομπαλιες


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η διαφήμιση της κοκας-κολα με τον χώρο ελεύθερης έκφρασης και τις γκόμενες που χτυπάνε οχτάωρο για να ετοιμαστούν για τη σαββατοβραδινή τους έξοδο.

Η tv μου φλερτάρει με το δάπεδο της αυλής κάθε φορά που παίζει αυτή τη παπαριά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η διαφήμιση της κοκας-κολα με τον χώρο ελεύθερης έκφρασης και τις γκόμενες που χτυπάνε οχτάωρο για να ετοιμαστούν για τη σαββατοβραδινή τους έξοδο.

Η tv μου φλερτάρει με το δάπεδο της αυλής κάθε φορά που παίζει αυτή τη παπαριά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μαλακία η καινούρια διαφήμιση του 11880. Που πάει ένας στρατιώτης και βρίσκει το στρατηγό του ξέρω γω, μετά από 80 χρόνια και το επαναλαμβάνει 10 φορές. 80 80 80 80

Που με βρήκες του λεεί ο άλλος, έψαξα στο 11880. Τι μούφα ήταν ωρέ αυτηηηηηηηηηηηηηη.

 

Η tv μου φλερτάρει με το δάπεδο της αυλής κάθε φορά που παίζει αυτή τη παπαριά.

:lol::lol::lol: έχω κλάσει στο γέλιο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μαλακία η καινούρια διαφήμιση του 11880. Που πάει ένας στρατιώτης και βρίσκει το στρατηγό του ξέρω γω, μετά από 80 χρόνια και το επαναλαμβάνει 10 φορές. 80 80 80 80

Που με βρήκες του λεεί ο άλλος, έψαξα στο 11880. Τι μούφα ήταν ωρέ αυτηηηηηηηηηηηηηη.

 

Η tv μου φλερτάρει με το δάπεδο της αυλής κάθε φορά που παίζει αυτή τη παπαριά.

:lol::lol::lol: έχω κλάσει στο γέλιο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H διαφημιση με τα Ψιψιψίνια υπαρχει στο UTube εδω

http://www.youtube.com/watch?v=P8XeUhX3b1A

(αλλαγμενα κεφάλια).

 

Δεν βαζει καποιος και το "χωρις συντηρητικα" να ολοκληρωσουμε το γέλιο?....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H διαφημιση με τα Ψιψιψίνια υπαρχει στο UTube εδω

http://www.youtube.com/watch?v=P8XeUhX3b1A

(αλλαγμενα κεφάλια).

 

Δεν βαζει καποιος και το "χωρις συντηρητικα" να ολοκληρωσουμε το γέλιο?....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η διαφήμιση της κοκας-κολα με τον χώρο ελεύθερης έκφρασης και τις γκόμενες που χτυπάνε οχτάωρο για να ετοιμαστούν για τη σαββατοβραδινή τους έξοδο.

Η tv μου φλερτάρει με το δάπεδο της αυλής κάθε φορά που παίζει αυτή τη παπαριά.

Εχει κι αυτη τη πλακα της... μετα βγηκε και το αλλο που ελεγε "αν θες να δειξεις στο αγορι σου απ το πρωτο ραντεβου τη συλλογη σου απο γραμματοσημα.... "

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η διαφήμιση της κοκας-κολα με τον χώρο ελεύθερης έκφρασης και τις γκόμενες που χτυπάνε οχτάωρο για να ετοιμαστούν για τη σαββατοβραδινή τους έξοδο.

Η tv μου φλερτάρει με το δάπεδο της αυλής κάθε φορά που παίζει αυτή τη παπαριά.

Εχει κι αυτη τη πλακα της... μετα βγηκε και το αλλο που ελεγε "αν θες να δειξεις στο αγορι σου απ το πρωτο ραντεβου τη συλλογη σου απο γραμματοσημα.... "

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγήκε τώρα μια διαφήμιση του Γερμανού και το concept έχει ως εξής: Πάει ένας και κάθεται δίπλα από μια τύπισα σε ένα αεροπλάνο. Αυτή έχει laptop,ψηφιακή φωτογραφική κλπ και ψάχνεται με τις συνδέσεις. Ακολουθεί ο παρακάτω διάλογος:

 

Αυτή - "Ξέρεις πως συνδέονται αυτά;" (ή κάτι παρόμοιο τέλος πάντων)

Αυτός (αφού τα χάνει επειδή είναι άσχετος και καλά) - "Τελικά δεν είναι αυτή η θέση μου χαχα... ε να μωρέ δεν είναι δύσκολο, συνδέεις τα ψοψοψίνια με τα κοκοψόνια..."

πολύ γέλιο η διαφήμιση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγήκε τώρα μια διαφήμιση του Γερμανού και το concept έχει ως εξής: Πάει ένας και κάθεται δίπλα από μια τύπισα σε ένα αεροπλάνο. Αυτή έχει laptop,ψηφιακή φωτογραφική κλπ και ψάχνεται με τις συνδέσεις. Ακολουθεί ο παρακάτω διάλογος:

 

Αυτή - "Ξέρεις πως συνδέονται αυτά;" (ή κάτι παρόμοιο τέλος πάντων)

Αυτός (αφού τα χάνει επειδή είναι άσχετος και καλά) - "Τελικά δεν είναι αυτή η θέση μου χαχα... ε να μωρέ δεν είναι δύσκολο, συνδέεις τα ψοψοψίνια με τα κοκοψόνια..."

πολύ γέλιο η διαφήμιση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανέφερε κάποιος την διαφήμιση με το ''άλλαξε νούμερο"; Τραγική...

 

 

Λες αυτη με το μπουλουκο που επαιζε στις ταινιες της εποχης του '80 που εκανε συνηθως τον κουμπουρα μαθητη και τωρα πλεον με ασπρο μαλι?...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανέφερε κάποιος την διαφήμιση με το ''άλλαξε νούμερο"; Τραγική...

 

 

Λες αυτη με το μπουλουκο που επαιζε στις ταινιες της εποχης του '80 που εκανε συνηθως τον κουμπουρα μαθητη και τωρα πλεον με ασπρο μαλι?...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...