Προς το περιεχόμενο

Διαφημιστικες γιωτομπαλιες


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 329
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κορυφαία διαφήμιση αυτή της Πειραιώς που είναι ένας τύπος διακοπές με την οικογένεια του και συνέχεια γκρινιάζει σε διάφορες φάσεις. (σε κάτι παιδιά που παίζουν τέννις, στην ταβέρνα επειδή του έφεραν πατάτες προτηγανισμένες κ.λ.π) Όλα τα λεφτά αυτά που λέει και ο τρόπος που τα λέει...

 

Επίσης άλλη κορυφαία διαφήμιση είναι αυτή με την φάντα που είναι κάτι παιδιά μέσα σε μια εταιρία και παρουσιάζουν έννα τρόπο για να διαφημίσουν την φάντα. Με πιάνει νευρικό όταν ακούω την αντίδραση του προέδρου.

 

Και στα τρομερά μείον αυτό που εέιπε και ο Κάιζερ με την Τελλάς. Τι ΜΑΛΑΚΙΑ θέε μου. Και το κακό είναι ότι συνεχίζουν και τα ηλίθια λογοπαίγνια τους με νέες διαφημίσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Members

Επίσης, μια τελείως χαζή διαφήμιση είναι αυτή που λέει "το μίλκο ανανεώθηκε" και δείχνει έναν τύπο ντυμένο... μίλκο να κάνει πασαρέλα.

 

Α, η διαφήμιση που μου αρέσει πάντως είναι της Cosmote, με τον τύπο που λέει πως έχει καθυστέρηση

στο γρήγορο ίντερνετ

:P

 

Επίσης, ωραία διαφήμιση είναι αυτή με τον Μπέκαμ, που ρωτάει ένα παιδί ποιος είναι ο αγαπημένος του άγγλος παίκτης, και εκείνο απαντάει: "ο Στίβεν Τζέραρντ"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης δεν πρέπει να ξεχνάμε και την άλλη του γερμανού μετά το χελάκη με τον σκουντή "ΒΟΛΤΑ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ"" ... Τι να πεις...

 

Μία πάντως που μου άρεσε ήταν της cosmote αν δεν κάνω λάθος που μπαίνει ένας μέσα σε ένα ταρίφα. Τον κοιτάει ο ταρίφας καλά καλά και του πετάει το εξής θεικό "ρε συ, είσαι καλός μαθητής ή σαν τον δικό μου? 13,13,13" έλιωσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Έ τώρα πείτε μου έχετε δει μεγαλύτερη μαλακία απο το Μπρρρρ της coca cola? Μιλάμε για πολύ βλακεία.

 

word!

 

(1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 χαρακτήρες)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...