Προς το περιεχόμενο

Gran Turismo 5 [PS3]


Kadettoulas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 746
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γεια σας αγόρασα την φόρμουλα F10 και δεν μπορω να τρέξω στο Aspec αλλα ούτε και στο Βspec λέγοντας μου οτι μπορεί να συμμετάσχει μόνο στην κατηγορία F1 η οποία δεν υπάρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως τ'αγόρασες ρε φίλος; Επίσης εάν θέλετε να κάνουμε share να γίνουμε φίλοι στο psn να κάνουμε δουλειά τσακ μπαμ

δεν με βοηθάς η ερώτηση μου ειναι γιατί δεν μπορω να τρέξω με την φόρμουλα ξέρεις;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε την φορμουλα μπορείς να τρέξεις σε συγκεκριμενους αγώνες βασικα σε καθε αγώνα τρέχεις με αμαξια με συγκεκριμενες προδιαγραφές δεν μπορεις χρησιμοποιείς οποιοδήποτε αμαξι σε  οποιοδήποτε αγώνα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε την φορμουλα μπορείς να τρέξεις σε συγκεκριμενους αγώνες βασικα σε καθε αγώνα τρέχεις με αμαξια με συγκεκριμενες προδιαγραφές δεν μπορεις χρησιμοποιείς οποιοδήποτε αμαξι σε  οποιοδήποτε αγώνα .

αυτό το ξέρω δεν είμαι αρχάριος μάλλον δεν κατάλαβες την ερώτηση...

Η φόρμουλα f10 που μπορεί να τρέξει μήπως πρεπει να συμπληρώσεις κάποιο επίπεδο δεν μπορεί να στην πουλάει έτσι και 10 εκατομμύρια!!!, ξέρεις η όχι ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό το ξέρω δεν είμαι αρχάριος μάλλον δεν κατάλαβες την ερώτηση...

Η φόρμουλα f10 που μπορεί να τρέξει μήπως πρεπει να συμπληρώσεις κάποιο επίπεδο δεν μπορεί να στην πουλάει έτσι και 10 εκατομμύρια!!!, ξέρεις η όχι ;;;

 

Δεν ηξερα αλλα ,εμαθα τωρα που το εψαξα,δεν θελω να σε απογοητεύσω αλλα δεν μπορεις να το χρησιμοποιησεις στο κανονικό παιχνιδι , μονo σε καποια διαδικτυακά events που γίνονταν όταν ήταν ενεργοί οι σερβερς.

Το  gran turismo με χαλασε πολυ απο την στιγμη που αρχισε να κανει auto save οταν αγοραζες καποιο όχημα. :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ΄ότι θυμάμαι πάντα γινόταν αυτό. Εκτός αν είχε ρύθμιση για απενεργοποίηση. Το GT πάντως σαν σειρά το θυμάμαι ότι και να έκανες να αποθήκευε μόνο του. Δε με θυμάμαι ποτέ να έκανα save χειροκίνητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...