Προς το περιεχόμενο

"Σπάζοντας" κλειδωμένα ασύρματα δίκτυα


drkameleon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

το προβλημα σου ειναι ο χρονος ? αντε θα σπασει σε 1 ωρα σε 1 μερα σε μια εβδομαδα. αν τα κανεις ολα αυτα που με εστιλες πριν.

Οκ, απ οτι φαινεται δεν θες να μαθεις..τουλαχιστον μην επιμενεις σ αυτα που λες.

Τις καλημερες μου!

Edit:Εκανες edit απ οτι φαινεται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιμένεις... Αυτό σημαίνει είτε ότι είσαι γρήγορος και διάβασες ότι έβαλα παραπάνω, είτε ότι "κάτι-ξέρεις-καλύτερα-εσύ-ΩΩ-super-duper-wow-hacker" από εμένα το παιδί του δημοτικού...

 

Για να έχεις τους απαραίτητους πόρους να κάνεις κάτι τέτοιο (και ναι δεν αντιλέγω ότι, ακόμα και ένα δύσκολο password, μπορεί να σπαστεί σε ένα εύλογο χρονικό διάστημα) για να έχεις που λες αυτούς τους πόρους, δεν πρόκειται να τους χαραμίσεις στο ασύρματο της ψαροκωσταινας και της ψαρομανώλαινας!

 

Αλλά μήπως μπορείς να μου πεις εσύ για τι ακριβώς μιλάω όταν λέω "τους απαραίτητους πόρους"; (<- σοβαρή ερώτηση και περιμένω απάντηση)

 

 

Εδιτ:

 

Δεν έχει πλάκα να κάνεις edit τα μνμ σου και να σβήνεις ;) (no fair game :devil: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν έχει πλάκα να κάνεις edit τα μνμ σου και να σβήνεις ;) (no fair game :devil: )

 

Got himtongue.gif

Offtopic:

Εχει στην Ελλαδα board για εξεταση MCA?

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Got himtongue.gif

Offtopic:

Εχει στην Ελλαδα board για εξεταση MCA?

 

 

 

 

 

Nope, από όσο ξέρω τουλάχιστον :)

Απλά το χαλβάδιαζα και τρέχαν τα σάλια μου :P

 

Εδίτ:

Πρέπει να βάλουμε emoticon για αυτό -> "τρέχαν τα σάλια μου"

 

 

2ο Edit:

 

Πέτυχα αυτό το παιχνιδάκι και στο τέλος του σε πάει στο Microsoft Certification Overview

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιο ειναι το προβλημα η μη απαραίτητους πόροι μου η αν ξεκλειδωνωνται τα ασυρματα δικτυα.

και το ξαναλεω δεν ειναι ευκολο. και εγω ειπα αυτο που επαθε ο γνωστος μου.

εχεται ορεξη για φορουμαχια και χωρις αποτελεσμα συζητησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ποιο ειναι το προβλημα η μη απαραίτητους πόροι μου η αν ξεκλειδωνωνται τα ασυρματα δικτυα.

και το ξαναλεω δεν ειναι ευκολο.

Αφου το ξαναλες εσυ να το ξαναπω και εγω.Κανε τον κοπο να διαβασεις τα links που σου δωσαμε.

εχεται ορεξη για φορουμαχια και χωρις αποτελεσμα συζητησεις.

Η συζητηση δεν εχει αποτελεσμα επειδη δεν κανεις τον κοπο (ή δεν θελεις) να μαθεις τι ειναι αυτα που σου λεμε για να σε βοηθησουμε να καταλαβεις τι ακριβως παιζει με τα ασυρματα δικτυα και γιατι δεν "σπανε για πλακα" οπως υποστηριξες νωριτερα.

Καμια μαχη δεν γινεται...wink.gif

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα από τα πιο γνωστά ρητά του Βολταίρου:

 

"Δεν συμφωνώ με όσα λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να πω αυτό! "...

 

Δεν μου αρέσει. Από την άλλη προτιμώ δύο άλλα από αυτά που είχε πει:

 

1. "Όσο περισσότερο διαβάζεις χωρίς να σκέφτεσαι, τόσο γρηγορότερα αρχίζεις να πιστεύεις ότι ξέρεις πάρα πολλά, αλλά όσο περισσότερο σκέφτεσαι διαβάζοντας, τόσο καθαρότερα βλέπεις, πως ξέρεις πολύ λίγα.

 

και

 

2. "Ο θρίαμβος της νόησης είναι ακριβώς αυτό, που πρέπει να συνυπάρχεις με τους ανθρώπους που δεν την έχουν."

Ωχ σόρρυ, άλλο ήθελα να βάλω:

"Ανασκάπτοντας λάθη οι άνθρωποι χάνουν καιρό, αντί για να το ξοδέψουν στην αναζήτηση των αληθειών."

 

Εδιτ:

 

 

Άραγε κάνει κανείς τον κόπο να διαβάσει το άρθρο στην υπογραφή του Gi0 :lol: :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ασυρματα δικτυα σπανε για πλακα.Τα ασυρματα δικτυα σπανε για πλακα. Τα ασυρματα δικτυα σπανε για πλακα.Τα ασυρματα δικτυα σπανε για πλακα.Τα ασυρματα δικτυα σπανε για πλακα.Τα ασυρματα δικτυα σπανε για πλακα.Τα ασυρματα δικτυα σπανε για πλακα.Τα ασυρματα δικτυα σπανε για πλακα.Τα ασυρματα δικτυα σπανε για πλακα.Τα ασυρματα δικτυα σπανε για πλακα.Τα ασυρματα δικτυα σπανε για πλακα.Τα ασυρματα δικτυα σπανε για πλακα.Τα ασυρματα δικτυα σπανε για πλακα.Τα ασυρματα δικτυα σπανε για πλακα.Τα ασυρματα δικτυα σπανε για πλακα.Τα ασυρματα δικτυα σπανε για πλακα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαστε μεχρι τωρα 2-2 κανενας αλλος . 2 σπανε 2 δεν σπανε

Α.ποια δεν σπανε?

Β.τα ασυρματα δικτυα

Γ.κανεις λαθος

Δ.και ομως σπανε.

Ε.πανε διαβασε αυτο

Ζ. δεν το διαβαζω

Η.μπλα μπλα το αποτελεσμα οτι ??????????????

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ασυρματα δικτυα σπανε για πλακα.Τα ασυρματα δικτυα σπανε για πλακα. Τα ασυρματα δικτυα σπανε για πλακα.Τα ασυρματα δικτυα σπανε για πλακα.Τα ασυρματα δικτυα σπανε για πλακα.Τα ασυρματα δικτυα σπανε για πλακα.Τα ασυρματα δικτυα σπανε για πλακα.Τα ασυρματα δικτυα σπανε για πλακα.Τα ασυρματα δικτυα σπανε για πλακα.Τα ασυρματα δικτυα σπανε για πλακα.Τα ασυρματα δικτυα σπανε για πλακα.Τα ασυρματα δικτυα σπανε για πλακα.Τα ασυρματα δικτυα σπανε για πλακα.Τα ασυρματα δικτυα σπανε για πλακα.Τα ασυρματα δικτυα σπανε για πλακα.Τα ασυρματα δικτυα σπανε για πλακα.

φέρε τις γνώσεις σου εδώ και αφού

βρεις το όνομα του δικτύου

σπάσεις το WPA2

ξεπεράσεις τον περιορισμό του mac address

ξεπεράσεις τον περιοσισμό του 1 client σαν maximum

 

θα πω ότι σπάνε για πλάκα κι εγώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...