Προς το περιεχόμενο

Interactive Κίνηση πλοίων στο Αιγαίο


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εξαιρετική δουλειά και εγώ το παρακολουθώ πολύ συχνά (και εντοπίζω και τι καράβια περνάνε από μπροστά μου αφού έχω θέα στην παραλία)....

 

Βέβαια από κάποια στιγμή άρχισε και τα διαφημιστικά banners που μείωσαν το μέγεθος του χάρτη, και είχε και συχνά γονατίσματα - ήταν όταν το διαφήμισε ο Κουϊκ στην τηλεόραση και πνίγηκε στις επισκέψεις!!!

 

Υπ'όψιν οτι ο Ιnternational Maritime Organization έχει εκφράσει προβληματισμό για το τυχον misuse της real time απεικόνισης της θέσης των κρουαζιεροπλοίων, μάλιστα στο αντίστοιχο site της Αγγλίας υπήρχε waiver που λέει οτι υπάρχει χρονοκαθυστέρηση στην απεικόνιση στίγματος για λόγους ασφαλείας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή σκέψη και υπολοποίηση αλλά θέλω να δώ πως θα φαίνεται ο χάρτης τον Δεκαπενταύγουστο με την τεράστια κίνηση.

 

Επίσης αμφιβάλω αν όντως θα δείχνει και κότερα μιας και δεν πρέπει να του αρέσει η ιδέα στον τάδε επιχειρηματία να βλέπουν οι πάντες οτι σήμερα πήρε την κατιούσα για Dubai

(εκτος απο το προφανές του οτι θέλει να ταξιδεύει incognito, εγείρονται και θέματα ασφαλειας)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...