Προς το περιεχόμενο

Προσθήκη Μαλλιών


DAVE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά. Θα το ψάξω λίγο ακόμα και ας αποφασίσει μετά ο φίλος,γιατί όντως για φίλο πρόκειται.Εγώ προς το παρόν μια χαρά κρατιέμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Αξίζει να κάνεις μεταμόσχευση όταν είσαι ακόμα στα πρώτα στάδια τριχόπτωσης και απλώς είναι εμφανή η αραίωση ή πρέπει να περιμένεις να ολοκληρωθεί;

 

Είναι κανένας εδω μέσα που το έχει κάνει να μας πει εμπειρίες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω τετοια περιπτωση αλλα με τις περισσοτερες κοπέλες που εχω συζητήσει το στυλ γιουλ μπρινερ εχει πολύ πέραση. Αν κανω καραφλα θα τα ξουρίσω ετσι, ειναι καταπληκτικό στύλ. Και τώρα κοντα τα έχω οχι ξουρα αλλα ελαχιστα εκατοστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι περίεργο πάντως πάντα οι φίλοι να αναρωτιούνται....χεχε!

πέρα απο την πλάκα πάντως έχω έναν φίλο(αλήθεια) που έκανε μεταμόσχευση αλλά όχι σε laserline κ τέτοιες π@π@αριές και το αποτέλεσμα είναι μία χαρά και για να είμαι ειλικρινής το σκέφτομαι κι εγώ να ακολουθήσω το παράδειγμά του...(μόλις βαρεθώ το ξυρισμένο look)

 

Ο φίλος που την έκανε και είχε καλά αποτελέσματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2265338#post2265338

κ τελος τα πιο δραστικα ειναι τα dht blockers π.χ. φιναστερίδης - (Propecia).

ΑΛΛΑ αυτο το φαρμακο ειναι στην ουσια το proscar που ειναι για καρκινο του προστατη κ σαν παρενεργεια ειχε αυξηση τριχοφυιας...

ολα τα παραπανω θα σταματησουν-καθυστερησουν τριχοπτωση κ ισως να επαναφερουν καποια νεκρα θυλακια(οποτε μονο αν εισαι στην αρχη της φαλακρας αξιζει ή αν θες να κρατησεις τα υπαρχον μαλλια π χεις).

 

Αυτα εχω ακουσει επηρεαζουν τις ορμονες , δεν ειναι λιγο επικινδυνο αυτο? Ξερει κανεις να μας πει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...

παιδιά εγώ με τη μαλούρα μου έχω ψώνιο..οπότε μόλις καραφλιάσω (κληρονομικότητα κτλ) θα πάω να βάλω μαλί..

πάντως σας υπογράφω υπεύθυνα πως..ο φαλακρός και ο αραιομάλης δεν έχουν χάρη καμιά...άλλο να έχεις μαλί να κυματίζει σαν του βαμβακούλα και του αναστό κτλ...

 

68443-JJJJ.bmp

 

 

ξέρει κανένα παιδί τιμές πάνω κάτω?πόσο έχουν τα πρίνου/τα laserline clinics τα DHI η Bergmann kord κτλ?

γιατί να προτιμήσω μια λύση των 2000 ευρώ εφόσον μπορώ να χρησιμοποιήσω πχ μια 1000 κτλ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...