Προς το περιεχόμενο

500?


newtech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα.. Γραφω μετα απο μια ερευνα αγωρας που εκανα.. που με μπερδεψε ακομα πιο πολυ!!!!

 

Εχω ενα HP hw6910 το οποιο εκτως του οτι τα προγραμματα που εχω αγορασμενα (PAPAGO k DESTINATOR) δεν τα δουλευει σωστα με εχει σπασει τα νευρα...

Οποτε ψαχνομαι για νεο GPS/ΜΟΒΙL.

 

Γυρω στα 500? ψαχνω.. να εχει την σωστη αναληση (240χ320 I THINK)

 

ειδα μερικα

αλλα ηλικρινα χαθηκα...

 

αν μπορειτε πειτε μου την γνωμη σας.

Ευχαριστω in advance

 

HTC S730 (450?)

PDA-GSM-GPS X650 (Greek OS) (500?)

 

επισεις.. Windows Mobile 6.0 ειναι συμβατο Backwards?

 

Please help... μην αγωρασω καμια πατατα παλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω σχετικα με το Χ650. Υποθέτω μιλάς για το Glofish X650.

Εγώ έχω εδώ και 3 μήνες το Χ600. Η μόνη διαφορά με το Χ650 είναι η ανάλυση οθόνης (το 650 έχει 640*480). Από όσο έχω διαβάσει σε φορουμ του εξωτερικού λόγω του ότι έχει ίδια τεχνικά χαρακτηριστικά αλλά μεγαλύτερη ανάλυση τρώει κάποια κολλήματα(=καθυστερήσεις).

Το δικό μου με έχει ικανοποιήσει τέλεια όσο αναφορά τις λειτουργίες PDA-GPS (ο δέκτης του είναι τρομερός).

Σαν κινητό υστερεί λίγο. Καμιά φορά ο συνομηλητής μου με ακούει από το βάθος (το συγκεκριμένο παρουσιάζεται αν είναι πολλές μέρες χωρίς restart) όπως επίσης και η χρήση ακουστικού Bluetooth υστερεί λίγο (άλλοτε μιλάω κανονικά άλλοτε κάνει τρελά παράσιτα....). Αυτό με το bluetooth είναι γενικό πρόβλημα στα WM. Η HTC νομίζω έχει βγάλει ειδικά patch και το διορθώνουν.

Γενικά έχω χρησιμοποιήσει και Glofiish και HTC. Τα HTC είναι ανώτερα.

Για το συγκεκριμένο που λες δεν έχω καμία απολύτως άποψη (δεν το έχω λειτουργήσει καθόλου). Από όσο βλέπω στο site δεν έχει GPS!!!!

Από HTC θεωρώ (όχι μόνο εγώ) το Touch cruise(529Ε από Expansys) κορυφή.

Για φτηνότερο ίσως to P3600. Αν και παλιό μοντέλο κρατάει καλά ακόμα.

Από όσο θυμάμαι έχουν γίνει κάποιες συζητήσεις και πιο πρόσφατα στο Insomnia. Ψάξε να διαβάσεις και καμιά άλλη άποψη.

 

επισεις.. Windows Mobile 6.0 ειναι συμβατο Backwards?

αυτό ομολογώ δεν το κατάλαβα....Αν το εξηγούσες λίγο τι εννοείς....

Ελπίζω να βοήθησα λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...