Προς το περιεχόμενο

Asus Eee PC 900


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραίο παιδιά. Αν και θα ήθελα να δω πόσο καλά βλέπεις με τόσο μικρή οθόνη, είναι ωραίο. Του πετάς και linux και πετάει. Έτσι και αλλιώς δεν είναι για παιχνίδια.

Ωστόσο ένα ερώτημα. Μήπωε θα ήταν καλύτερο ένα macbook, που έχει και πιο μεγάλη οθόνη. Τι λέτε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Super Moderators

αναλόγως για τι το θέλεις το laptop...

αν για κάποιο λόγο δεν σε βολεύει το Eee PC πήγαινε σε Macbook...

εμένα πάντως που δεν μου χρησιμεύει σε κάτι το laptop μέχρι στιγμής θα προτιμούσα το φτηνότερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αναλόγως για τι το θέλεις το laptop...

αν για κάποιο λόγο δεν σε βολεύει το Eee PC πήγαινε σε Macbook...

εμένα πάντως που δεν μου χρησιμεύει σε κάτι το laptop μέχρι στιγμής θα προτιμούσα το φτηνότερο...

 

Το θέλω για browsing, ανταλλαγές αρχείων, μουσική, καμιά ταινιούλα, άντε και κανένα AOC ή civilization 4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί MacBook? Η διαφορά τιμής είναι τεράστια. *

Καλύτερα να πάρετε ένα DELL με 8600GT επάνω αν θέλετε ελαφρά παιχνίδια.

 

Εγώ περιμένω την πρόταση της ECS σχετικά. Φαίνεται μακράν καλύτερο και θα έχει και μοντέλο με σκληρό δίσκο. Δεν εμπιστέυομαι τα SSD.

 

*Βγήκε αναβάθμιση δίσκου για το Mac Air. Κοστίζει 4000 δολλάρια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα μερικές στο eee μου τότε με τις διακοπές ρεύματος. Δεν είναι και τόσο άσχημα.

 

Απλά μωρέ πας στο χωριό, να δεις ταινιούλα στο κρεβάτι, στο αεροπλάνο, στο γραφείο. Να δεις σελίδες interent. Όχι πολλά πολλά. Για τα σοβαρά υπάρχει σταθερός. Άλλωστε τα περισσότερα λαπτοπ είναι ΄στα να πάνε, με τους σκληρούς 5400 στροφών!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ταίνιες στο τραίνο για παράδειγμα σε 9άρα οθόνη πιστεύω ότι βλέπεις άνετα... Μην είμαστε και υπερβολικοί άμα παίζει το eee pc 900 στα 350? είναι μια πολύ αξιοπρεπής λύση για να κάνεις σχέδον τα πάντα εκτός από παιχνίδια και γραφικά ;)

 

Dota θα τραβάει άραγε στο eee pc? :P Αλλιώς με βλέπω να θυμάμαι τις ένδοξες εποχές του Age of Empires II :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ταίνιες στο τραίνο για παράδειγμα σε 9άρα οθόνη πιστεύω ότι βλέπεις άνετα... Μην είμαστε και υπερβολικοί άμα παίζει το eee pc 900 στα 350 είναι μια πολύ αξιοπρεπής λύση για να κάνεις σχέδον τα πάντα εκτός από παιχνίδια και γραφικά ;)

 

Dota θα τραβάει άραγε στο eee pc? :P Αλλιώς με βλέπω να θυμάμαι τις ένδοξες εποχές του Age of Empires II :P

 

Καλές εποχές!!! Πάντως ομορφούλι είναι. Αν είχε και μεγαλύτερο σκληρό!! Αλλά είναι μόνο η αρχή!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλές εποχές!!! Πάντως ομορφούλι είναι. Αν είχε και μεγαλύτερο σκληρό!! Αλλά είναι μόνο η αρχή!!

 

Έτσι ακριβώς! Είναι μόνο η αρχή και την συνέχεια την βλέπουμε ήδη με τις κινήσεις των άλλων εταιριών σε αυτόν το τομέα.

Να πω πόσο έχω ενθουσιαστεί? Φαίνεται νομίζω!! :X:X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι ακριβώς! Είναι μόνο η αρχή και την συνέχεια την βλέπουμε ήδη με τις κινήσεις των άλλων εταιριών σε αυτόν το τομέα.

Να πω πόσο έχω ενθουσιαστεί? Φαίνεται νομίζω!! :X:X

 

Και εμένα μου αρέσει πολύ. Έλεγα στην αρχή για το λεπτό της sony αλλά έχει 2500. Οπότε θα πάω για το επόμενο Εεε και θα πάρω και μια eizo 24" να γουστάρω!! Με λιγότερα λεφτά!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...