Προς το περιεχόμενο

Asus Eee PC 900


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και όπως καταλάβατε μας βρήκαν πρόβατα και μας δουλεύουν. Κάθε 6μηνό και ένα νέο μοντέλο. Τώρα πόσοι από εσάς θα ακυρώσουν την υποθετική παραγγελία του 9" για το 10"; Ότι έγινε και με το 7" δηλαδή.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν είσαι αναγκασμένος να το αγοράσεις, και άμα βγει και 10ιντσο eee pc σημαίνει ότι θα πέσουν οι τιμές του 701 και του 900 :)

 

ΕΧΜ (ξεροβήξιμο)!!!! φυσικά και δεν με αναγκάζουν να το αγοράσω. Καταλαβαίνεις πως το είπα, να μην το αναλύσουμε παραπάνω. Το νόημα είναι ότι μόλις τελείωσε η διανομή του 701 ανά το κόσμο ανακοίνωσαν το 900 και κάτι τέτοιο φαίνεται να γίνεται και με το 10".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα και εγώ κατάλαβα πως το είπες, σε φάση ότι μας έχουν σε συνεχή εγρήγορση, πάρε το ένα αλλά μετά από 6 μήνες βγάζω και άλλο μοντέλο πάρε και αυτό πάρε και το επόμενο κλπ κλπ

Αλλά όσο πιο πολλά μοντέλα υπάρχουν τόσο καλύτερα για την αγορά γιατί και μεγαλύτερη ποικιλία υπάρχει και φτηνότερες τιμές. Το σημαντικό είναι να μην τσιμπάμε και να τρέχουμε να αγοράσουμε με τη μια ότι καινούργιο βγαίνει, να αξιολογούμε τις ανάγκες μας και τις (αγοραστικές) δυνατότητές μας και να περιμένουμε να κατασταλάξει η αγορά.

 

Φαντάζομαι συμφωνείς σ' αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα και εγώ κατάλαβα πως το είπες, σε φάση ότι μας έχουν σε συνεχή εγρήγορση, πάρε το ένα αλλά μετά από 6 μήνες βγάζω και άλλο μοντέλο πάρε και αυτό πάρε και το επόμενο κλπ κλπ

Αλλά όσο πιο πολλά μοντέλα υπάρχουν τόσο καλύτερα για την αγορά γιατί και μεγαλύτερη ποικιλία υπάρχει και φτηνότερες τιμές. Το σημαντικό είναι να μην τσιμπάμε και να τρέχουμε να αγοράσουμε με τη μια ότι καινούργιο βγαίνει, να αξιολογούμε τις ανάγκες μας και τις (αγοραστικές) δυνατότητές μας και να περιμένουμε να κατασταλάξει η αγορά.

 

Φαντάζομαι συμφωνείς σ' αυτό...

 

Φυσικά και συμφωνώ. Ξέρεις όμως το κακό είναι ότι βρήκαν το κόλπο με την οθόνη με το οποίο τσιμπάμε πολύ. Γιατί στο θέμα επεξεργαστή, μνήμη, σκληρό κτλ έχουμε όλοι κάνει τις υποχωρήσεις μας (εν γνώση μας) αλλά μας χαλάει η οθόνη...

 

Και πάλι που τα ξέρουμε όλα αυτά ... μέσα μας τρωγόμαστε. Εγώ ας πούμε που έχω το 701 το σκέφτομαι για το 900...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμ γι' αυτό τρώγεσαι εσύ ε? Χεχεχε! Έπρεπε να το είχα καταλάβει! Ε πούλα το 701 και πάρε το 900. Πολύ απλά :)

 

Εμ τι νόμιζες; Είναι που με καίει! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

οι 10'' είναι το όριο νομίζω γιατί το νόημά του είναι η υπερφορητότητα. Δεν με δελεάζει το 10'', αλλά το 7'' παραείναι μικρό ("χωρίς λόγο" ίσως λόγω ηχείων)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Τιμολόγιση Asus EEE 900, είναι πολλά τα εεευρώ.

Ναί είναι πολλά διαβάστε αυτό το άρθρο και θα καταλάβετε.

http://pctrela.blogspot.com/2008/05/asus-eee-900.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλημερα

Ειναι πολυ ενδιαφερων αυτο το laptop ειδικα για μενα που θελλω κατι ΠΟΛΥ ΦΤΗΝΟ

(κυριε εργοδοτη δεν εχουμε λεφτααααα ρεεεε)

 

Ο λογοσ που χρειαζομαι laptop ειναι οτι ειμαι DJ kai me cd δεν παλευεται η δουλεια ( η μουσικη σηλλογη μου ειναι τοση που καταντα αδυνατων να γραφτει σε cd) και ουτε μπορω να κουβαλαω το desktop ολλη την ωρα (ασε που δεν εχω και LCD ο8ωνη).

 

Θα μπορουσατε PLEASE να μου πειτε καποιος αν σε αυτο το laptopακι 8α μπορουσα να τρεξω (με ανεση και για αρκετεσ ωρες) προγραματα DJ kai μουσικης? οπως Virtual DJ, Traktor, BPM Studio, με usb 500 σκληρο και usb καρτα ηχου (για 2η)?

 

η απαιτησεισ αυτων των προγραματων δεν ειναι και τρελες απο οτι εχω δει σε μηχανηματα που εχω δουλεψει ως τωρα πχ με pentium επεξεργαστες

 

Αν αυτο το μηχανημα μπορει να τα σηκωσει αυτα παω δευτερα και το παιρνω

 

Αν οχι 8α μπορουσατε να μου προτεινετε καπια φτηνα που να μπορουν να μου κανουν την δουλεια μου με ανεση???

 

Ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

φιλε μου και εγω την ιδια απορια εχω αλλα δεν εχω παρει ξεκαθαρη απαντηση σε ελληνικο φορουμ.

στο eeeuser που ρωτησα και εκει μου ειπαν οτι μπορει να τρεξει virtualdj.τωρα κατα ποσο ισχυει δεν ξερω.αν καποιος εχει καποιο eee pc ας μπει στον κοπο να μας διαφωτισει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...