Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι ρε σεις. Δεν είπε ποτέ ότι δεν ειναι η μητέρα εκείνη. Και πάντα το σκεφτόμουν γιατι μου φαινόταν πολυ κουφό να είναι η Ρόμπιν εκείνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νταξει ωραιο το επεισοδιακι. Νομιζω πως μου αρεσει περισσοτερο τελικα η σειρα, οταν το γυρναει σε ρομαντοζφαση με τα απαραιτητα αστεια, παρα οταν καταπιανεται με ακυρες,ξεκαρφωτες και υπερβολικες καταστασεις. Αλλωστε, 5-6 χρονια που βλεπω την σειρα, θελοντας και μη συνηθισα τους χαρακτηρες, τους νιωθω οικειους και "νοιαζομαι" γι'αυτους. Character driven λοιπον επεισοδιο, προχωρησε λιγακι την "ιστορια" , οπως προχωρησε και ο Τεντ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως βλέποντας τη σειρά το μονο που δεν με απασχόλησε ποτέ ειναι να μάθω ποια ειναι η μητερα των παιδιων, ασε που πέφτει καθαρό τρολάρισμα από τους σεναριογράφους πανω στο συγκεκριμένο θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ο ενδυματολόγος της Ρομπιν στις 2 τελευταιες σεζόν πρέπει να θανατωθεί, όπως και ο κομμωτής της.&-

 

http://www.youtube.com/watch?v=wXw6znXPfy4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ενδυματολόγος της Ρομπιν στις 2 τελευταιες σεζόν πρέπει να θανατωθεί, όπως και ο κομμωτής της.&-

 

 

ρε φιλε, ουτε επιτηδες να το κανουν. αυτο το τελειωμενο 80'ς λουκ με κατι χρωματα τραγικα ειναι για γελια!! αυτο το θαλασσι στο τελευταιο επεισοδιο, μου εβγαλε το ματι!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...