Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εβαλα σε spoiler αυτο που εγραψα παρολο που δεν νομιζω να αφησα καποιο spoiler,αλλα οκ μπορει να κανω και λαθος(επρεπε να το βαλω καλου κακου) :) Συγνώμη αν καποιος το θεωρησε spoiler.

 

Δεν πήγαινε σε σένα. Εγώ έκανα βλακεία και ξέχασα να σβήσω και το ποστ του Ανήλικου που τώρα φαίνεται ξεκάρφωτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Δυστυχώς και μένα με απογοήτευσε πολύ το φινάλε. Περνάω και πάλι μια φάση όπου δε με ενδιαφέρει τι θα συμβεί με τους χαρακτήρες και αυτό για μένα είναι ένα μεγάλο μείον που υποβιβάζει κάθε σειρά, είτε αυτό μου συμβαίνει από την αρχή (Big Bang Theory, Seinfeld που είναι πολύ καλές σειρές, αλλά τους λείπει αυτό το "κάτι" που θέλω εγώ), είτε αυτό μου συμβαίνει στην πορεία.

 

Το τρολάρισμα έχει ξεφύγει από κάθε όριο και πλέον με εκνευρίζει.

 

 

 

Μετριο προς κακο το διπλο φιναλε, απογοητευτικό.Τουλαχιστον

μαθαμε 1-2 πραγματα,ισως και το πια ειναι η μανα?Λογικα του χρονου τελειωνει.

 

 

 

Σε καμία περίπτωση δε μάθαμε ποια είναι η μάνα. Η μάνα είναι μια φοιτήτρια που ζούσε μαζί με μια κοπέλα με την οποία έβγαινε ο Τεντ και ήταν στο πρώτο μάθημα που δίδασκε στο πανεπιστήμιο όταν και βρισκόταν σε λάθος αίθουσα (μάθημα οικονομικώς και όχι αρχιτεκτονικής). Δεν έχουμε καμία που να ταιριάζει με αυτήν την περιγραφή.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα, αφου απογοητευτηκε κι ο Manuel, φαντασου πόσο εχει πεσει η σειρα :P

 

Εμενα, η 7η σαιζον μου φαινεται εντελως χαλια, εκτως απο 1-2 επεισοδια. Το χιουμορ ειναι τελειως βαρετο και πολυ μα πολυ προβλεψιμο. Αφου εχω φτασει σε φαση να λεω "τωρα θα γινει αυτο". Η σειρα εχει χασει τη "φρεσκαδα" και την εξυπναδα που ειχε μεχρι τον 5ο κυκλο. Λογικο! Δεν γινεται να ειναι σε υψηλο επιπεδο για 7 σαιζον σερι. Τι να σου κανουν και οι σεναριογραφοι.

Γενικα εχω παρατηρησει οτι σειρες δινουν οτι ειναι να δωσουν το πολυ μεχρι τον 5ο κυκλο. Μετα τις βλεπεις απο συνηθεια.

Προσωπικα, κρινω τις σειρες μεχρι τη στιγμη που ειναι στο peak τους. Μετα, τις επομενες σαιζον δεν τις λαμβανω υποψη. Πιστευω πως αν ηταν στο χερι των σεναριογραφων θα τις τελειωναν νωριτερα.

 

 

Αφου ο Μπαρνευ στο τελος ηταν να παντρευτει τη Ρομπιν, γιατι μας πρηξαν τα @@ ενα χρονο με τη Κουιν?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως την αμαρτία μου τη λέω: το τέλος δεν το κατάλαβα...

 

αυτό που μου φάνηκε προφανές, είναι το να παντρευόταν ο Barney τη Robin. Αυτό έγινε όμως, ή κάτι άλλο που δεν έπιασα;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως την αμαρτία μου τη λέω: το τέλος δεν το κατάλαβα...

 

αυτό που μου φάνηκε προφανές, είναι το να παντρευόταν ο Barney τη Robin. Αυτό έγινε όμως, ή κάτι άλλο που δεν έπιασα;

 

 

 

Αυτο εγινε. Και γω αυτο καταλαβα.

Αυτο που δεν καταλαβα (και μου την εσπασε) ηταν γιατι μας τρολλαραν με την Κουιν. Αφου ο Μπαρνευ και η Ρομπιν ηταν να καταληξουν μαζι η ιστορια με την Κουιν ηταν εντελως ανουσια, κατα τη γνωμη μου. Δεν ειχε να δωσει κατι στη σειρα. Παραμονο λιγα επεισοδια παραπανω (προφανως επειδη η σειρα ειχε κλεισει οτι θα συνεχιζε και το 2013).

Επισης, αφου η Βικτωρια δεν ειναι η μητερα, γιατι την επαναφερουν τωρα? Και αυτο χωρις ουσια το βρισκω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Διπλός γαμος μπορει να ειναι.

Ο barney με την Κουιν

Και η Robin με τον τύπο από http://en.wikipedia...._Your_Mother%29 !

 

Kαι ο ted την εχει γνωρίσει ήδη και είναι αυτή http://en.wikipedia....iki/Little_Boys

 

post-156069-0-28460000-1337192156_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ό,τι μας άρεσε κ από τα φιλαράκια. Απλό σενάριο με κάποιες ανατροπές, οι ατάκες του Barney όλα τα λεφτά και γενικότερα μια εύπεπτη σειρά για να περάσει ευχάριστα ένα 20λεπτό. Και σίγουρα οι καλές ατάκες ξεπερνούν τις 10, όπως και τα "κορυφαία" επεισόδια της σειράς.

Μια μικρή γεύση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει, δεν νομίζω ότι συγκρίνονται τα φιλαράκια με μια σειρά που περιμένεις να πετάξει μια ατάκα ο Μπάρνεϊ για να γελάσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το σκεφτείς αντικειμενικά θα δεις τις ομοιότητες :)

Και οι δυο σειρές στο ίδιο στυλ είναι (με τη διαφορά ότι το ΗΙΜΥΜ δεν έχει Aniston k Cox). Τα φιλαράκια χάραξαν το δρόμο, τα υπόλοιπα απλώς ακολουθουν, συμφωνώ, απλά προχωράμε, δε γίνεται να μένουμε στα παλιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα προφανως είναι αντιγραφή των Friends αλλά ενώ έχω δει κ τις επτά seasons δεν μου έχει μείνει κάτι που να λέω πως πρέπει να δω ξανά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...