Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο ενα σημείο και μετά τρολάρουν τους θεατες τους περισσότερο από οτι εσυ τους χρήστες το φορουμ, δες το μηπως παρεις καμια ιδεα :P Tο ξεκινησα περσι τα χριστουγεννα που δεν ειχα κατι να κανω, καποια στιγμη το παρατησα και δεν μου κανει καν αισθηση για το πως θα τελειωσει, επισης ειναι τόσο επαναλαμβανόμενο στα αστεία του που αν τα δεις ολα τα επεισοδια μαζεμενα αισθάνεσαι σαν να βλέπεις το ιδιο επεισόδιο επαναληψη.. Επίσης ο υποτιθέμενος βασικος χαρακτηρας από τους 5 ειναι και ο πλεον βαρετός.

 

Με έπεισες δε θα το δω. Δεν είμαι εγώ για τέτοια μάλλον. Αν μοιάζει έστω και λίγο στο Two and a Half Men που πετυχαίνω καμμιά φορά στη τηλεόραση δε θα αντέξω ούτε επεισόδιο να δώ. Προτιμώ να ξαναδώ εγκλήματα που έχει και Σωσώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο ενα σημείο και μετά τρολάρουν τους θεατες τους περισσότερο από οτι εσυ τους χρήστες το φορουμ, δες το μηπως παρεις καμια ιδεα :P Tο ξεκινησα περσι τα χριστουγεννα που δεν ειχα κατι να κανω, καποια στιγμη το παρατησα και δεν μου κανει καν αισθηση για το πως θα τελειωσει, επισης ειναι τόσο επαναλαμβανόμενο στα αστεία του που αν τα δεις ολα τα επεισοδια μαζεμενα αισθάνεσαι σαν να βλέπεις το ιδιο επεισόδιο επαναληψη.. Επίσης ο υποτιθέμενος βασικος χαρακτηρας από τους 5 ειναι και ο πλεον βαρετός.

Τόση ώρα τον ψήνω και έρχεσαι με ένα ποστ και τα καταστρέφεις όλα... ντς ντς ντς ντς :P

Με έπεισες δε θα το δω. Δεν είμαι εγώ για τέτοια μάλλον. Αν μοιάζει έστω και λίγο στο Two and a Half Men που πετυχαίνω καμμιά φορά στη τηλεόραση δε θα αντέξω ούτε επεισόδιο να δώ. Προτιμώ να ξαναδώ εγκλήματα που έχει και Σωσώ.

Εσυ θα χάσεις. Its... wait for it! ...Legendary.

Οχι και Εγκληματα ρε φίλε! 1000 φορές Αμερικανιά και να κοπεί μια βδομάδα πριν το season finale παρα greek tv parody...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόση ώρα τον ψήνω και έρχεσαι με ένα ποστ και τα καταστρέφεις όλα... ντς ντς ντς ντς :P

 

Εσυ θα χάσεις. Its... wait for it! ...Legendary.

Οχι και Εγκληματα ρε φίλε! 1000 φορές Αμερικανιά και να κοπεί μια βδομάδα πριν το season finale παρα greek tv parody...

 

Μη λέμε και ότι θέλουμε! Είπε τη μαγική λέξη: Σωσώ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με έπεισες δε θα το δω. Δεν είμαι εγώ για τέτοια μάλλον. Αν μοιάζει έστω και λίγο στο Two and a Half Men που πετυχαίνω καμμιά φορά στη τηλεόραση δε θα αντέξω ούτε επεισόδιο να δώ. Προτιμώ να ξαναδώ εγκλήματα που έχει και Σωσώ.

 

Με το 2&1/2 μεν δεν μοιαζει καθολου, με τα φιλαρακια μοιαζει πολύ, ΝΥ, στανταρ διαμέρισμα που μαζευονται, στανταρ μπαρ που βγαινουν κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη η Victoria πολυ κομπαρσος ρε παιδι μου. Δευτερη φορα την απποριπτει ο Τεντ , ακομα και ο Klaus (ο Αθανασιαδης) την παρατησε στο γαμο την καημενη.

O αλλος θα αφησει την Quinn για την Robin. .Epic..wait for it ..Fail!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Review 7ης σεζον:

 

Ο Μπαρνυ ηταν ο καλυτερος, ο Μαρσαλ και η Λιλι οι χειροτεροι (μονοτονοι -- τιποτα καινούριο). Η Ρομπιν σα να μας τα χαλαει λιγο (δεν ξερει τι θελει) και ο Τεντ κλασσικά δεν ξερει που παν τα 4. Η σειρα ειναι τέλεια και ελπιζω να συνεχισει ετσι και καλυτερα.

 

Οσο για το πρωτο επεισόδιο της 8ης σεζον μπορω να πω οτι ηταν αρκετα καλο και οτι μπήκαμε παλι δυναμικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...