Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πραγματικά το 9ο επισόδειο έπαιζε με τα νεύρα μου. Επίτηδες το κάνουν;

 

Εμένα το τελευταίο επιτέλους μου άρεσε. Είχε και γέλιο και ενδιαφέρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ένατο επεισόδιο ήταν κυριολεκτικά ένα κολλάζ από gags, τα περισσότερα εκ των οποίων άνευρα και άνοστα. Καλά, Family Guy που είναι ο πάτος δεν ήταν, αλλά κατά κει το βλέπω να πηγαίνει. Οψόμεθα και το σημερινό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρετε αν η 8η θα είναι και η τελευταία σεζόν?

 

Λογικά όχι...έτσι όπως είναι υπολογισμένα θα κάνει το πρώτο κουτσούβελο του χρόνου οπότε λογικά πάμε και για 9η σαιζόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρετε αν η 8η θα είναι και η τελευταία σεζόν?

 

Αυτόν τον καιρό συζητιέται, ώστε να ξέρουν και οι σεναριογράφοι αν πρέπει να ξεκινήσουν να εμφανίζουν τα τελικά σενάρια. Όπως τα διαβάζω, μάλλον στο 50/50 είμαστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα δεν είναι πάντως τα νούμερα αλλά αν θέλουν οι ηθοποιοί να συνεχίσουν την σειρά, μιας και οι περισσότεροι ασχολούνται λίγο ή πολύ με τον κινηματογράφο και θέλουν να στραφούν εκεί. Τα συμβόλαια τους πάντως με την σειρά λήγουν μαζί με την 8 κύκλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό το 10! Είχε μερικές πολύ καλές στιγμές! Δυστυχώς το κεντρικό σενάριο εξακολουθεί να έχει πρόβλημα και να ΜΗΝ πείθει, αλλά ευτυχώς είχε καλά gags. Και έπαιξαν και καλά οι ηθοποιοί. Ιδιαίτερα η Ρόμπιν (!) που δεν της το είχα. Είναι η μόνη που έχει βελτιωθεί.

 

Αγαπημένες σκηνές:

 

 

ΟΚ, μακράν η καλύτερη ήταν το "let's kill them" και η αντίδραση του Barney. Πολύ γέλιο είχε και η φωτογραφία της Ρόμπιν με τις μπότες που έστειλε στον Ted. Επίσης πολύ γέλιο η αντίδραση του Ted στο "πώς είναι ο αγαπημένος μου πανέμορφος αρχιτέκτονας" που κάνει "hey mom" και μόλις του λέει η Ρόμπιν είμαι αλλάζει φάτσα και κάνει "τι θες;" κτλ κτλ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αγαπημένες σκηνές:

 

 

ΟΚ, μακράν η καλύτερη ήταν το "let's kill them" και η αντίδραση του Barney. Πολύ γέλιο είχε και η φωτογραφία της Ρόμπιν με τις μπότες που έστειλε στον Ted. Επίσης πολύ γέλιο η αντίδραση του Ted στο "πώς είναι ο αγαπημένος μου πανέμορφος αρχιτέκτονας" που κάνει "hey mom" και μόλις του λέει η Ρόμπιν είμαι αλλάζει φάτσα και κάνει "τι θες;" κτλ κτλ

 

 

Σηριουσλυ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σηριουσλυ;

 

Δεν γίνεται να μην καταλαβαίνεις ότι είσαι προκατειλημμένος. Άμα γράψεις και σε ποια σκηνή ακριβώς έχεις αντίρρηση.

 

Πάντως αυτό εννοούσα όταν έγραφα ότι δεν φταίει μόνο η σειρά, αλλά και ο θεατής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτόν τον καιρό συζητιέται, ώστε να ξέρουν και οι σεναριογράφοι αν πρέπει να ξεκινήσουν να εμφανίζουν τα τελικά σενάρια. Όπως τα διαβάζω, μάλλον στο 50/50 είμαστε.

εγω πάντως, ειλικρινά, θα ήθελα να την κλείσουν. να την τρέξουν σεναριογραφικά, γιατι εχει αρχίσει και κουράζει αρκετά. τη βλέπω πια σα συνήθεια, και όχι ως πραγματική διασκέδαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πάντως, ειλικρινά, θα ήθελα να την κλείσουν. να την τρέξουν σεναριογραφικά, γιατι εχει αρχίσει και κουράζει αρκετά. τη βλέπω πια σα συνήθεια, και όχι ως πραγματική διασκέδαση.

 

Ναι. Κι εγώ δεν έχω πρόβλημα να τελειώσει. Προφανώς έχουν κουραστεί και οι ίδιοι οι ηθοποιοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...