Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 μήνες μετά...

Πως σας φανηκε το χθεσινο 2πλο επεισοδιο-εναρξη του κυκλου;

Δεν πολυ-επαιξαν την "μητερα" στο συνολο της διαρκειας των 43 λεπτων, αλλα παντως πηραμε μια ιδεα για αυτην. Καπως λιγη μου πεφτει για τον Τεντ, αλλα αυτα τα εχουμε ήδη αναλυσει απο Μάϊο, δεν θα το συνεχισω.

Ως επεισοδιο δεν με πολυενθουσιασε. Περισσοτερο περιμενα να δω την νεα ηθοποιο, και κατι σκηνες με μια μαυρη που ταλαιπωρουσε τον Μαρσαλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο την μια γουσταρα που ειναι girl next door τυπισα και εχει κατι γλυκο και συμπαθητικο, και δεν ειναι καμια γνωστη μοντελα. Αλλα λιγο ποιο ομορφη η αληθεια την περιμενα. Κατα τα αλλα το επεισοδειο μετριο, αλλα οχι και τοσο κακο οσο καποια προσφατα. Ο ξενοδοχος με τον τεντ ειχε πλακα. Πιστευο οτι την διαλεξανε επειδη ταιριαζει πολυ με την λιλυ και θα την κανουν και κολητη της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Η 9η, είναι και η τελευταία σεζόν, ή θα παίξουν κι άλλο με τα νεύρα μου;</p>

 

Τελευταία...ευτυχως.

 

Όσο για το επεισόδιο, δεν με ενθουσιασε καθόλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ ήθελα να πιστεύω ότι σαν τελευταία season και επειδή η θεματολογία σχετίζεται επιτέλους με τη γνωριμία της mother, θα ήταν πιο δυνατή από τις προηγούμενες seasons. Φανταζόμουν ότι η βασική πλοκή της συνάντησης με τη mother και η εξέλιξη μεταξύ τους ήταν προσχεδιασμένα από την αρχή αρχή της σειράς και ότι θα μου θύμιζε κάτι από τα παλιά.

Παρόλα αυτά σαν πρώτο επεισόδιο δε με ενθουσίασε...γλυκούλικο....αλλά όχι κάτι σπουδαίο.

Θα δούμε παρακάτω..αν και από ότι φαίνεται δεν είναι μόνο σεναριακό το ζήτημα, αλλά και το ότι οι ίδιοι οι ηθοποιοί έχουν χάσει των ενθουσιασμό τους προ πολλού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο το τελευταιο επεισοδιο. Καλυτερο απο οτι το περιμενα. Επισης, να παει να τσεκαρει λιγο η μανα τον θυροειδη της, κατι μου λεει οτι ο υπερθυρωειδισμος της χτυπαει κοκκινο  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Απαιδια επεισοδια και τα 4 μεχρι στιγμης.Γενικα απο την πεμπτη σεζον και μετα τα βλεπω με το ζορι τα επεισοδια.Κατι σαν το dexter.Κριμα γιατι ειχε προοπτικες η σειρα αλλα βαρεθηκαμε τα ιδια και τα ιδια χωρις να γινετε τιποτα.Αν γνωριζε τη μανα στην πεμπτη σεζον και τελειωνε εκει θα μιλουσαμε για μια απο τις καλυτερες κωμικες σειρες.Δεν ειναι ολα τα sitcoms friends.

 

Sent from my LG-P880 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...