Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν αυτό το Blackadder το εχω κατεβασει μηνες και δεν το εχω ξεκινησει ακομα. Καιρος να το διορθώσω αυτό το παράπτωμα.

Αν εκτιμάς το βρετανικό humour, θα κολλήσεις! Σε προειδοποιώ! Btw, από που; Δε το βρίσκω στον θείο (εννοώ με seeders).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εκτιμάς το βρετανικό humour, θα κολλήσεις! Σε προειδοποιώ!

 

Όποιος το είδε, κατάλαβε γιατί είναι πραγματικά κρίμα, το να ξέρει ο περισσότερος κόσμος τον Atkinson, από το Mr. Bean...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος το είδε, κατάλαβε γιατί είναι πραγματικά κρίμα, το να ξέρει ο περισσότερος κόσμος τον Atkinson, από το Mr. Bean...

Το λέω παντού και με κοιτάζουν σαν ούφο! Εμένα δεν μ'αρέσει ο Mr Bean γιατί ακριβώς ξέρω τις δυνατότητες αυτού του μεγάλου κωμικού. Μακάρι να μπορούσα να κάνω 100 likes.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εκτιμάς το βρετανικό humour, θα κολλήσεις! Σε προειδοποιώ! Btw, από που; Δε το βρίσκω στον θείο (εννοώ με seeders).

 

Απο βρετανικές κωμωδίες εχω δει 1 ταινια Monty Python, και διαφορες με τον Peter Sellers, και το Misfits. Νομίζω θα μ'αρεσει και τουτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E άμα είσαι pythonάς, θα σ'αρέσει. Αν και από τη δεύτερη season και μετά, είναι πικρό το humour του Rowan, αλλά θα το καταλάβεις το αστείο σίγουρα!


Μιλαμε δεν εχει πιασει πατο αλλα τον ξυνει για να δει τι εχει απο κατω...

Εννοείς το himym; Γιατί είμαστε 5 σειρές πιο πέρα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λέω παντού και με κοιτάζουν σαν ούφο! Εμένα δεν μ'αρέσει ο Mr Bean γιατί ακριβώς ξέρω τις δυνατότητες αυτού του μεγάλου κωμικού. Μακάρι να μπορούσα να κάνω 100 likes.

 

'ντάξει μωρέ κι εσύ! Τα υπόλοιπα 99 μού τα στέλνεις σε μετρητά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην θεοποιούμε το Friends,στην τελευταία σεζόν είχε πέσει πολύ, ήταν φανερό ότι ψιλοβαριόντουσαν και είχαν γεράσει.

Παρόλα αυτά εν συγκρίσει με το θεωρείται σήμερα sitcom ήταν έπος από την day 1.

 

Το Παντρεμένοι με Παιδιά παίζει να είναι από τις καλύτερες σειρές που έχουν βγει ποτέ.

Είναι σεξιστικό,φαλλοκρατικό,Αμερικανιά του κερατά,αλλά τέτοιο γέλιο από κάφρικες ατάκες δεν έχω ρίξει ποτέ στην ζωή μου.

Δεν έχει την τρέλα των Python ή το φαρμακερό χιούμορ του Adder,αλλά πραγματικά αυτό το down-to-earth χιούμορ που είναι που τα σπάει.

Πραγματικά από τις πλέον υποτιμημένες κωμωδίες.

 

Το Blackadder είναι ο ορισμός του κλασσικού.

Στο Blackadder goes Fourth είναι η καλύτερη σαιζόν κωμωδίας που έχει βγει ποτέ κατά την ταπεινή μου άποψη,με το τελευταίο επεισόδιο να είναι απλά επικό,τέτοια δραματική τροπή σε κωμωδία(ή γενικότερα σε σειρά)δεν έχω ξαναδεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Το Blackadder είναι ο ορισμός του κλασσικού.

Στο Blackadder goes Fourth είναι η καλύτερη σαιζόν κωμωδίας που έχει βγει ποτέ κατά την ταπεινή μου άποψη,με το τελευταίο επεισόδιο να είναι απλά επικό,τέτοια δραματική τροπή σε κωμωδία(ή γενικότερα σε σειρά)δεν έχω ξαναδεί.

Δάκρυα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλάχιστον ήταν κι ο Darling εκεί (τι αμφίβιο-ρόλος ανά τους κύκλους)

Εντάξει ο Darling ήταν από τους πιο αντιπροσωπευτικούς ρόλους σφουγγοκωλάριου στην ιστορία της τηλεόρασης.Επικές ατάκες μεταξύ Blackadder και Darling.

 

Πάντως αποφεύγω να ξαναδώ το τελευταίο επεισόδιο εδώ και χρόνια,too many feels...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Manly tears, αχ θα με πιάσουν τα φεμινιστικά μου, στο τσακ είμαι.

 

Το δα το καλοκαίρι, και μάλιστα ψιλοαφηρημένη το χα να παίζει, και ξαφνικά τράβηξε την προσοχή μου και τα δάκρυα έσταζαν από μόνα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...