Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτος ο Μπαρνει οσο παει γινεται και καλυτερος :lol:

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 15:41 ----------

 

Εντιτ:

 

με την lily τι θα γίνει, όσο πάει προχωράει η εγκυμοσύνη...

 

 

Ε, σιγα σιγα μας το φερνουν με τροπο, πως θα κανουν παιδι.

Αρχισαν με την προπονηση των πιτσιρικαδων και παει λεγοντας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

It was announced on October 22, 2008 that she was pregnant with their first child. [6] Her daughter, Satyana Denisof, was born on Hannigan's 35th birthday, March 24, 2009. [7]

Άρα όσο έχουμε δει είχε ήδη γυριστεί. Το αν θα κάνουν παιδί μάλλον δεν εξαρτάται από το ότι ήταν εγκυός αφού το κρύβανε ως τώρα (φαρδιά ρούχα, και καλά φουσκωμένη από το φαί κοιλιά κτλ)

 

Πάντως παρότι παραμένει διασκεδαστικό, έχει ξεφύγει από το σκοπό του, how he met their mother. To καθυστερούν για περισσότερες σαιζόν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αν το προσέξετε σε κάθε σκηνή κάνουν διάφορα τρικ για να καλύψουν την κοιλιά της Λίλυ. (Μπάλα του μπάσκετ, υδρόγειο σφαίρα και πάει λέγοντας)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως παρότι παραμένει διασκεδαστικό, έχει ξεφύγει από το σκοπό του, how he met their mother. To καθυστερούν για περισσότερες σαιζόν :P

 

Και πολυ καλα κανουν γελοιο να βγαζουν και ας κανουν και 15 σεαζον;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα η 4η σεζόν μου φαίνεται ότι είναι η καλύτερη απ' όλες μέχρι τώρα!

 

Τι να πρωτοθυμηθώ; Νaked man; Την οικογένεια του Barney; Τη φάση με την εκπομπή της Ρόμπιν που δεν παρακολουθούν; Είχε πολλά καλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για εμενα ειναι απο τις καλυτερες σειρες που εχει μεχρι στιγμης, ΠΟΛΥ καλυτεερη απο τα φιλαρακια

(τα φιλαρακια μου φαινοταν οτι στοχευαν πιο πολυ στον γυναικειο πληθυσμο)

ενω το HIMYM ειναι καφρικο, ακομη και η Λιλη μιλαει σαν νταλικερης (και αποδιδονται εξαιρετικα στις μεταφρασεις)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για εμενα ειναι απο τις καλυτερες σειρες που εχει μεχρι στιγμης, ΠΟΛΥ καλυτεερη απο τα φιλαρακια

(τα φιλαρακια μου φαινοταν οτι στοχευαν πιο πολυ στον γυναικειο πληθυσμο)

ενω το HIMYM ειναι καφρικο, ακομη και η Λιλη μιλαει σαν νταλικερης (και αποδιδονται εξαιρετικα στις μεταφρασεις)

 

Το κακό είναι ότι μόνο στις μεταφράσεις μιλάει σαν νταλικέρης (φαντάζομαι ότι εννοούμε τις ίδιες). Στην σειρά μιλάει κανονικά.

 

Είναι ένα θέμα που συζητούσαμε νωρίτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ δυνατή σειρά, αν και στα τελευταία επεισόδια έχει πέσει λίγο. Επίσης, έχει μείνει πίσω στο θέμα που αποτελεί τον τίτλο της σειράς, δηλαδή το πως ο πρωταγωνιστής γνώρισε τη γυναίκα του. Ακόμα βγάζει καλό γέλιο όμως!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για εμενα ειναι απο τις καλυτερες σειρες που εχει μεχρι στιγμης, ΠΟΛΥ καλυτεερη απο τα φιλαρακια

(τα φιλαρακια μου φαινοταν οτι στοχευαν πιο πολυ στον γυναικειο πληθυσμο)

ενω το HIMYM ειναι καφρικο, ακομη και η Λιλη μιλαει σαν νταλικερης (και αποδιδονται εξαιρετικα στις μεταφρασεις)

 

δεκτη η αποψη σου, αλλα μαλλον λιγο υπερβολικη, η πρωτη σαιζον ηταν αρκετα καλη αλλα απεχει ακομα και αυτη ετη φωτος για μενα απο τα φιλαρακια, η τεταρτη επισης μου φαινεται αρκετα κουραστικη και δεν εχει να προσφερει κατι. Και το επιπεδο των ηθοποιων δεν ειναι κατι φοβερο. Η σειρα εχει καποιες καλες ιδεες αλλα δεν το αποτελεσμα δειχνει οτι δεν τραβαει, ειναι λιγο βαρυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεκτη η αποψη σου, αλλα μαλλον λιγο υπερβολικη, η πρωτη σαιζον ηταν αρκετα καλη αλλα απεχει ακομα και αυτη ετη φωτος για μενα απο τα φιλαρακια, η τεταρτη επισης μου φαινεται αρκετα κουραστικη και δεν εχει να προσφερει κατι. Και το επιπεδο των ηθοποιων δεν ειναι κατι φοβερο. Η σειρα εχει καποιες καλες ιδεες αλλα δεν το αποτελεσμα δειχνει οτι δεν τραβαει, ειναι λιγο βαρυ

 

Ναι... Μάλλον κάτι τέτοιο.

Φιλαράκια δεν είναι. (Και ας μοιάζει σε κάποια σημεία...:devil:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι... Μάλλον κάτι τέτοιο.

Φιλαράκια δεν είναι. (Και ας μοιάζει σε κάποια σημεία...:devil:)

 

οταν μπορεις να βλεπεις και να ξαναβλεπεις ακομα και τη 10η σαιζον απο τα φιλαρακια και να θες σαν τρελος και καινουρια επεισοδια τοτε δεν υπαρχει συγκριση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πω κι εγώ τη γνώμη μου: τα φιλαράκια έχουν τόση πέραση γιατί με αυτά μεγαλώσαμε χωρίς μειώσω την αξία τους.το Seinfeld ας πούμε που δεν είχε την ίδια προβολή και ήταν και κάπως πιο παλιό αλλά μάλλον καλύτερο δεν γνώρισε αυτή την επιτυχία.

 

 

Πολύ καλή σειρά τα Friends αλλά αν δεις λίγο πιο αντικειμενικά και όχι συναισθηματικά ta πράγματα, είχαν και κουραστικά stories, γενικά ένα επαναλαμβανόμενο είδος humor, το love story Ross-Rachel καταντούσε τεράστιο liability από ένα σημείο κι έπειτα.

 

 

προσωπικά θεωρώ το HIMYM σαφώς καλύτερο, το humor του μου φαίνεται πιο πρωτότυπο ή έστω πιο του γούστου μου και έχει τον φοβερότερο χαρακτήρα (Barney rulZ!!) που με κάνει να παρακολουθω 2-3 φορες το κάθε επεισόδιο για να βλέπω τι μορφασμούς, χειρονομίες κάνει. Ο τύπος είναι απλά απίστευτος. επιπλέον το HIMYM έχει και αυτα τα surreal φλαshbacks-flashforwards που είναι και στο Scrubs(άλλη κορυφαία κωμωδία).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι θεμα γουστου δεν τιθεται ο,τι αρεσει στον καθενα

 

αλλα και το scrubs για μενα ειναι αρκετα κουραστικο με πολυ λιγες καλες στιγμες (αν και εχω παρακολουθησει παρα πολυ λιγο γιατι δε μου εκανε κλικ)

 

Ο Barney ναι ειναι πολυ καλο ατου της σειρας αλλα το παιξιμο του ηθοποιου δε μου αρεσει καθολου και δεν πιανει μια μπροστα στους μορφασμους και το υφος του Ross :P

 

ο ερωτας ρος ρειτσελ δεν με κουρασε ποτε παντως γιατι δεν αντιμετωπιστηκε σαπουνοπεριστικα αλλα σαν ενα μεσο εξελιξης της ιστοριας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...