Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλή σειρά.

Την ξεκίνησ κι εγώ. Δεν μπορώ να πω ότι ξεκαρδίζομαι στα γέλια όπως έκανα με τα φιλαράκι π.χ αλλά σίγουρα περνάει ευχάριστα η ώρα. Στα + της σειράς το ότι σου δείχνει μια σκηνή αλλά παραλείπει κάτι που στο δείχνει πιο μετά και καταλαβαινεις την αλήθεια, όπως επίσης στα + και η Ρούμπιν. Στα - ότι είναι αρκετά προβλέψιμη ειδικά σε κάποια σημεία που θέλουν να πουν ένα αστείο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ξεκίνησα και εγώ. Τώρα τελειώνω την δεύτερη σεζόν και μπορώ να πω οτι είναι καλή. Ουτε εγώ τρελαίνομαι στα γέλια, αλλά βλέπεται ευχάριστα.

Στα ++++++ ο Barney!!! Τρομερός!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και ήταν και απο τα χειρότερα για φιναλε. Πάντως γενικά η σειρά τα σπάει και μερικές φορές ξεπερνάει και τα φιλαράκια (κατα την γνώμη μου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα την πρωτη σεζον,αλλα δεν τρελαθηκα κιολας...εχει γελιο,αλλα αρκετα βεβιασμενο σε σημεια...δεν παιζει να κατσωνα δω κ τις επομενες αμεσα(αν κ λογικα θα ειναι καλυτερες-ισως καλοκαιρι,αμα βαριεμαι πολυ..)..εχω εθιστει στο two and a half men κ οποιοδηποτε αλλο sitcom μου φαινεται πολυ λιγο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την τέλειωσα και εγώ τη σειρά.

 

Barney is in love :-D

Επίσης δεν νομίζω να είναι η Στελλα η γυναίκα του καθώς το κοριτσάκι της είναι 3-4 όταν το γνωρίζει ο Τεντ ενώ τα δυο παιδιά που κάθονται στον καναπέ δείχνουν να είναι σχεδόν συνομήλικα.

Αν και ανέφερε και αυτή οτι ήταν στο St Patrick's party οπότε ποιος ξέρει, απο Σεπτέμβρη βλέπουμε

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ξεκινησα πριν καμια βδομαδα, ειμαι στο 18 τωρα. Πολυ γελιο, γαματοι χαρακτηρες. Ειδικα Μπαρνει και Μαρσαλ :-D

Αξιζει σαν κωμωδια. Ειναι απο τα τωρινα must ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώωωωω είμαι στο 4ο επισόδιο και με έχετε γεμίσει spoilers... κάκιστα παιδιά!!

Πολύ καλή!! καφρίλα αρκετή και άπτεστο γέλοιο... χαχα :) θα έχω να βλέπω και στη δουλειά να περνάει η ώρα με καλό γέλοιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O παραγωγός πάντως της εν λόγω σειράς έκλεισε συμφωνία με το καναλι για 2 χρονια ακόμα

 

Ελπίζω να μην είναι η ξινή η Στέλλα η μητέρα των παιδιών του

 

Πάντως το ότι τους εξιστορεί πώς γνώρισε την μητέρα τους δεν προυποθέτει ότι είναι μαζί με την μητέρα ακόμα

 

το σίγουρο είναι πως απο την επόμενη σεζον η ρομπιν θα μένει σπίτι του αφου το είπε ξεκάθαρα στο επεισοδιο the goat

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το ότι τους εξιστορεί πώς γνώρισε την μητέρα τους δεν προυποθέτει ότι είναι μαζί με την μητέρα ακόμα

 

το σίγουρο είναι πως απο την επόμενη σεζον η ρομπιν θα μένει σπίτι του αφου το είπε ξεκάθαρα στο επεισοδιο the goat

 

 

Γιατι εχω την εντυπωση πως σε ενα απο τα πρωτα επισοδεια ανεφερε πως ειναι νεκρος?Αρα και προφανως οχι μαζι με την οποιαδηποτε μητερα τους

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω ρε παιδια αλλα ισως η μνημη μου να με απαταει επιδη την σειρα την ειχα ξεκινησει με το που αρχισε να προβαλλεται Αμερικη,αλλα ειλικρινα σαν να θυμαμαι πως στρα πρωτα επισοδεια

Ο τεντ ειπε "Kids This is the future and i'm dead and i'll tell you the story of how i met your mother..." ή κατι τετοιο τελος παντων.

Οσοι το ξεκινησατε προσφατα ισως να θυμαστε κατι τετοιο.αλλιως Θα κατσω παντως να τσεκαρω τα πρωτα επισοδεια ξανα να δω αν οντως το ειχε πει αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...