Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενω δεν ηταν τοσο filler και σε προϊδεάζει τι περιπου θα γινει στα επομενα επεισοδια δεν εβγαλε τοσο γελιο....

 

Ε πιστευω οτι ηταν αρκετα φιλλερ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν το λες filler οταν δειχνει την ιστορια του μελλοντικου σπιτιου τους :P

 

 

Μαλλον εχεις δικιο.... Μου φανηκε τοσο αδιαφορο που ξεχασα το τελος! :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σειρά είναι βλακεία. Απο το πιο προηγούμενο επεισόδιο ένιωσα έτσι (το έγραψα κιόλας) και φαίνεται πλέον ότι εκτός του ότι δεν έχουν τι να γράψουν, δεν έχουν και αστεία μέσα στο σενάριο.

 

 

Εμετική η σκηνή που πάει ο Τεντ έξω απο την πόρτα της μάνας του για να διαβάσει τον λόγο?

 

Και φτάνει πια με τα αστειάκια του τύπου: ''Please don't.'' ''Please don't.'' ''Please don't.''.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1, 2, 3 σεζον ηταν πολυ καλες. Απο την 4η αρχισε λιγο να κουραζει, ισως το "βαρεθηκα" κιολας, δεν ξερω.

Τωρα εχω δει μεχρι το 17 της 5ης, καλο ειναι για να περναει η ωρα αλλα δεν βγαζει το γελιο που εβγαζε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε τι λετε η σειρα τα σπαει ακομα, δες 3 days of snow τη σκηνη με μπαρνυ και τεντ σε μπαρ,εκει που μιλανε με τηλεπαθεια!!!

 

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=wSABqdA0cFo]http://www.youtube.com/watch?v=wSABqdA0cFo[/ame]

 

απλα τελειο!!!

 

και το τραγουδακι ειναι το kokomo απο The beach boys

 

Το παθαινω κι εγω αυτο το ''μετριο επεισοδιο ειδα τωρα'',αλλα οταν το ξαναβλεπω μια χαρα γελαω.Επιπλεον καλυτερα να τα βλεπεις με παρεα τετοια επεισοδεια παρα μονος,εχει πιο πολυ φαση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δηλαδή; Στο τελευταίο επεισόδιο δε γελάσατε όταν έκανε ο Τεντ αυτή τη φάτσα:

 

 

7nKIA.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα δε με ενοχλεί τόσο ότι δε γελάω όσο μερικά τελείως ηλίθια σκηνικά (χαζοαμερικανιές θα τα χαρακτήριζα) που κάνουν όλη τη σειρά να μοιάζει λες και απευθύνεται σε 5χρονα. Για παράδειγμα από το τελευταίο επεισόδιο που θυμάμαι, όταν χτυπούσαν τα πόδια τους για το ηλίθιο παιχνίδι του Μαρσαλ.

 

Επίσης ανέκαθεν με ενοχλούσε αυτό το οποίο σατηρίζαν στο south park για τα αστεία στο family guy (ότι όλα γίνονται με άσχετες αναφορές στο παρελθόν και δεν έχουν καμιά σχέση με την κυρίως ιστορία).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα δε με ενοχλεί τόσο ότι δε γελάω όσο μερικά τελείως ηλίθια σκηνικά (χαζοαμερικανιές θα τα χαρακτήριζα) που κάνουν όλη τη σειρά να μοιάζει λες και απευθύνεται σε 5χρονα. Για παράδειγμα από το τελευταίο επεισόδιο που θυμάμαι, όταν χτυπούσαν τα πόδια τους για το ηλίθιο παιχνίδι του Μαρσαλ.

 

Εμείς τα κάνουμε κάτι τέτοια με τις παρέες μου. :lol:

 

Ίσως γι' αυτό μ' αρέσει το HIMYM. Νιώθω οικεία. Όπως νιώθω αντίστοιχα στο Scrubs και Friends.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα δε με ενοχλεί τόσο ότι δε γελάω όσο μερικά τελείως ηλίθια σκηνικά (χαζοαμερικανιές θα τα χαρακτήριζα) που κάνουν όλη τη σειρά να μοιάζει λες και απευθύνεται σε 5χρονα. Για παράδειγμα από το τελευταίο επεισόδιο που θυμάμαι, όταν χτυπούσαν τα πόδια τους για το ηλίθιο παιχνίδι του Μαρσαλ.

 

Αυτό ακριβώς. Εμετικό. Μπλιαξ. :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...