Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και εγώ για το μπούρκερ λέω.. Πήγα και πήρα ένα special plate.. αν και ξενέρωσα γιατι στο επεισόδιο ήταν σαν μπάλα ποδοσφαίρου το μπούρκερ ενω το δικό μου ήταν μια χαψιά... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρίτο επεισόδιο χωρίς "legendary". Γιατί μας το κάνουν αυτό? :lol:

 

 

Επίσης αφου βγάζει μάτι οτι η Στέλλα ΔΕΝ είναι η γυναίκα του τι μας ταλαιπωρούν? Δωστε Barney-centric ιστορίες!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τέλειωσα την 1η σεζόν μονορούφι! Βοήθησε η αλήθεια είναι και μια μίνι αρρώστια που πέρασα αυτές τις 2-3 μέρες. Πάμε για την 2η σεζόν τώρα!

 

Δυσκολεύομαι να διαβάσω το τόπικ όμως, γιατί πέφτω σε σπόιλερς.

 

Όσον αφορά τη σύγκριση με το Friends, αναπόφευκτα πάει το μυαλό σου και εκεί, γιατί το σενάριο (τουλάχιστον της 1ης σεζόν) μοιάζει σε ένα βαθμό (πχ τα έχω φτιάξει με μια κοπέλα, αλλά τελικά συνειδητοποιώ ότι με θέλει η κοπέλα με την οποία ήμουν ερωτευμένος πριν από αυτήν). Πιστεύω όμως ότι την απόπειρα αντιγραφής την κάνουν όλες οι σειρές όταν ξεκινάνε (ακόμα και το Friends στην πρώτη του σεζόν αντιγράφει τις παλιότερες σειρές). Το ζήτημα είναι ποιες έχουν κάποιους ξεχωριστούς χαρακτήρες (και ηθοποιούς που ενσαρκώνουν αυτούς τους χαρακτήρες) και γενικά μια φιλοσοφία που θα δώσει υλικό για τις επόμενες σεζόν.

 

Προφανώς η κάθε σειρά που αξίζει, στην πορεία θα βρει τον προσωπικό της χαρακτήρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολλες εξελιξεις στο 4e3....

 

 

περιεργο παντως που ενω στο πρωτο επεισοδειο υποτιθεται ο Μπαρνει δεν μπορουσε καν να μιλησει στη Ρομπιν πλεον ειναι τοσο χαλαρος... σαν να το αφησανε λιγο το θεμα και να το ξαναπιασανε στο τελυταιο καρε του τριτου επεισοδειου

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Super Moderators

επιτέλους μόλις είδα και το τελευταίο επεισόδιο...

 

πάλευα να βγάλω όλες τις προηγούμενες seasons την βδομάδα που μας πέρασε

 

η σειρά απλά τα σπάει, Barney FTW!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιεροσυλια ρε παιδια,οχι και καλυτερο απο FRIENDS!

 

Πχ το Two and half men για μενα ειναι κλασεις ανωτερο.Απλα αυτο ειναι πιο πολυ σε στυλ friends.To two and half men πολυ πιο αστειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...