Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαλιστα! Μολις καταλαβα γιατι διαφωνουμε. Θεωρειτε ως κορυφαιο προτυπο κωμωδιας την μισητη σειρα που φερει το ονομα "friends":p

 

Σταματαω καθε ειδος συζητησης:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Aντε παλι τα ιδια...Μια χαρα ειναι η σειρα. Ποσο καλυτερες ηταν δλδ οι πρωτες σεζον και τωρα λεμε και ξαναλεμε ποσο αθλια εχει καταντησει. Ελεος. Τι θα πει μονοτονο? Τι περιμενετε να δειτε. Μπορει η σειρα να λεγετε "How I met your mother" αλλα αυτες οι "μονοτονες" ιστοριουλες ειναι το ολο νοημα και οχι τελικα ποια θα παντρευτει ο Τεντ. Ποιος χεστηκε...Αμα κατι δεν σου αρεσει το κοβεις ειτε στην αρχη ειτε στην πορεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπεις ενα 20λεπτο επεισοδιο, γελας 5-6 φορες κι αυτο ειναι. Τι αλλο περιμενετε απο ενα sitcom?

 

Αρκετα βασικα... Τοσα και τοσα sitcoms αντεχουν 5-6 χρονια (με μετριες και λογικες κοιλιες) και βαλε. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, έτσι είναι και το How I Met Your Mother. Εγώ δε βλέπω καμιά κοιλιά.

 

Εδώ ακούγαμε για κοιλίες στην 4η σεζόν που είχε πολλά από τα καλύτερα επεισόδια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξεκινησα και εγω πριν κανα 3ημερο και ειμαι στον δευτερο κυκολ στην μεση

Πολυ ωραιο ειναι ,παιρναει ευκολα η ωρα,ομως τα φιλαρακια ειναι 1 κλαση καλυτερα.Το ξεκινησα γιατι ειχα βαρεθει να βλεπω συνεχεια φιλαρακια,εχω μαθει απεξω τους διαλογους.Οπως ειπαν και καποιοι αλλοι ειναι ενας κλωνος της σειρας φιλαρακια,αλλα πιο χυδαία και περισσοτερο καμμένη.Ακομα θυμαμαι το επισοδειο με τα τρελα ματια,οτι νανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πφφφ, είδα το τελευταίο επεισόδιο. Ρε σεις γκάιζ:

 

 

Στα σημεία που η Λίλυ έλεγε ''Που είναι οι κουραδίτσες Ρόμπιν'' και στο σημείο που στο τέλος η Ρόμπιν και καλά ξέχασε το νούμερο και προχώρησε, είναι τόσο μα τόσο μα τόσο μα τόσο αμερικανιά που θέλω να βγάλω ότι έχω φάει. Δεν ισοβαθμίζεται η φτήνια των μηνυμάτων που θέλει να περάσει καθώς και οι τρόποι που τα περνάει με τις λιγοστές στιγμές απείρως προβλεπόμενου χιούμορ που μας δίνει. (Μην μου πείτε πως κανείς δεν περίμενε την Λίλυ να ξαναπεί στην Ρόμπιν με άγριο ύφος DELETE IT όταν η Ρόμπιν δεν έσβηνε το νούμερο. Χιλοφορεμένο αστειάκι των σιτκομς που αδύνατουν να σκεφτούν κάτι αστείο.''

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού και το καλοκαίρι βάζω ξυπνητήρι να δω το Ρετιρέ.

 

Ούτε για αστείο δεν αντέχω να το διαβάσω αυτό.

 

You are dead to me. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...