Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλό, αλλά εξέλιξη ιστορίας = 0.

 

Αυτό είναι το γαμάτω... Ξεκολλάτε με την εξέλιξη της ιστορίας.

Ένα απλά τέλειο επεισόδιο, έξυπνο και αστείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορούσαν επιτέλους μετά απο 1μιση σεζόν με fillers και ΜΟΝΟ να δούμε και λίγο story αλλα ναι τι να κάνουμε... Δεν είναι οτι μπορώ να δώσω μια μπουνιά στους σεναριογράφους να μαζεύουν δόντια...

Οπότε υπομονή και τέχνη των shaolin..

 

Αλλα ναι το επεισόδιο ήταν ωραίο. Όχι τρέλα. Ωραίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα μου θύμισε κάτι από τα παλιά. Filler αλλά γεμάτο.

 

By the way μόνο εμένα μου κακοφάνηκε η διαφήμιση MS? Μόνο ατάκα από Barney για το iPhone που έχει και κανα Windows 7 δεν έπαιξε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

By the way μόνο εμένα μου κακοφάνηκε η διαφήμιση MS? Μόνο ατάκα από Barney για το iPhone που έχει και κανα Windows 7 δεν έπαιξε.

 

όχι, κακοφάνηκε και στα υπόλοιπα apple fanboys :-D:-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα μου θύμισε κάτι από τα παλιά. Filler αλλά γεμάτο.

 

By the way μόνο εμένα μου κακοφάνηκε η διαφήμιση MS? Μόνο ατάκα από Barney για το iPhone που έχει και κανα Windows 7 δεν έπαιξε.

 

Ποια ήταν η διαφήμιση; Δεν την πρόσεξα στην πρώτη προβολή. :-)

 

Θέλετε να σας τη σπάσω; Εμένα δε με ξετρέλανε το επεισόδιο. Καλό ήταν, αλλά δε με έκανε να νιώσω ότι ήταν πάνω από τα άλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λετε ρε φυσικα και ηταν πανω απο τα αλλα.:lol: Πραγματικα μερικες φορες αμφιβαλω για το αν μερικοι οντως βλεπουν τα επεισοδια ή αν πλεον σχολιαζουν μονο και μονο για σπασιμο. Αρχιζουν ολοι "ποπο φοβερο επεισοδιο θυμησε "τα παλια" ", την αλλη βδομαδα "αθλια η σειρα, ειναι γτπ" ο αλλος λεει "εξελιξη ιστοριας μηδεν" κ.ο.κ. Oτι να ναι... Γελαμε τουλαχιστον και με το thread.:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα εγω εχω παψει να ασχολουμαι με το ποια θα ειναι η γυναικα του τεντ. Οτι και να λεει ο τιτλος ποτε δεν ηταν το κεντρικο θεμα της σειρας. Το θεμα της σειρας ειναι η παρεουλα τους, τα γκομενιλικια και το ολο παιχνιδι και ο μπαρνει. Οταν θα γνωρισει την γυναικα του και θα μας την δειξουν, τοτε θα τελειωσει κιολας, οποτε προς τι η βιασυνη?

 

αλλα περα απο αυτο, η ποιοτητα και το χιουμορ σε πολλα απο τα τελευταια επεισοδεια ειχε πεσει αρκετα, τι να κανουμε τωρα. Ειχε φτασει σε εντελως αμερικανιζε λειμ επιπεδο, αλλα και παλι τι να κανουμε, στο αμερικα γυριζετε, οχι σε κανα χωριουδακι στην γαλλια! Μην ομως πυροβολατε τον αλλο που διακρινει οτι πεφτει συχνα πυκνα το επιπεδο και βγαζουν καμποσα μετρια επεισοδεια. Φοβαται κανεις πλεον σε αυτο το φορουμ να πει τις αποψεις του, πρεπει ολα να του αρεσουν για να μην παρεξηγηθουνε οι φανς

 

Και τελος, ναι οντως το τελευταιο ηταν πολυ καλο επεισοδειο, μακαρι να εχει 3-4 ακομα τετοια η σεζον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι, κακοφάνηκε και στα υπόλοιπα apple fanboys :-D:-D:-D

 

Να φανταστώ για τα xbox slim λέτε ε;

Ε καλά έπρεπε να ξέρεις τι βλέπεις για να καταλάβεις το product placement.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, καλά. Παραστράτησαν και αυτοί μια φορά. Τα Apple προϊόντα έχουν κάνει παρέλαση από τη σειρά! Λογικό, βέβαια, γιατί είναι τα ομορφότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...